reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Co się dzieje, misia? Który dziś dc? :*

a no wlasnie sama nie wiem co sie dzieje :(
doszlo chyba do mnie ze zaraz koniec miesiaca i pewnie znow sie nie udalo i mysle co mam robic dalej czy skonczyc starania tak jak planowalam, czy jeszcze o miesiac przesunac, :/ moj m natomiast mowi ze jak juz podjelismy decyzje o drugim dziecku to on nic nie przerywa i juz sama nie wiem

u mnie dzis 27dc
 
reklama
@Lanvin rób rób jak temp nie spadnie &&&&77
od samej ovu mam bardzo wrażliwe sutki że męża nie dopuszczam :p może jest to spowodowane zażywaniem CLO
w piątek umierałam cały dzień mnie tak jajniki bolały, było mi słabo i kręciło mi się w głowie...w sobote lekko śmiły.
Mam nadzieje ze przynajmniej jeden pęcherzyk się zapłodni :)
 
Witam :) u mnie dzisiaj 16 dzień cyklu. W sobotę testy owu były pozytywne temperatura 36,6 A wczoraj i dzisiaj temperatura 36,4. Czy to Tak na być?

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam :) u mnie dzisiaj 16 dzień cyklu. W sobotę testy owu były pozytywne temperatura 36,6 A wczoraj i dzisiaj temperatura 36,4. Czy to Tak na być?

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
myśle ze jest ok , temp na ovu przeważnie spada przynajmniej u mnie :) a po owu rosnie ;)
działaj bo od pozytywnego testu w ciągu 24-36 h owu
 
Co się dzieje, misia? Który dziś dc? :*



Jak do środy temp nie spadnie, to nie będę się bronić [emoji14] zastanawiam się, czy robić test, czy po prostu od razu na betę iść, bo i tak bym szła :)

Czemu z córką do szpitala idziesz? Przegapiłam chyba jak pisałaś :(

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Idź na bhcg, szkoda kasy na podwójne testowanie, a bhcg prawdę Ci powie, test niekoniecznie ;)
A szpital to diagnostyka z powodu niskorosłości
 
a no wlasnie sama nie wiem co sie dzieje :(
doszlo chyba do mnie ze zaraz koniec miesiaca i pewnie znow sie nie udalo i mysle co mam robic dalej czy skonczyc starania tak jak planowalam, czy jeszcze o miesiac przesunac, :/ moj m natomiast mowi ze jak juz podjelismy decyzje o drugim dziecku to on nic nie przerywa i juz sama nie wiem

u mnie dzis 27dc
Chodzi o to, że nie będziesz miała wtedy jakości wkręcić do pracy, tak? Ehhh, nie wiem co Ci poradzić...gimnazjum będą wygaszac jeszcze parę lat, a może być tak, że uda się dopiero za parę miesięcy. Musisz sobie przemyśleć na co możesz sobie pozwolić... Nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu... Ale z jednej strony widzę jak czasem czekanie jest strzałem w kolano, bo im później, tym t trudniej...


@Lanvin rób rób jak temp nie spadnie &&&&77
od samej ovu mam bardzo wrażliwe sutki że męża nie dopuszczam [emoji14] może jest to spowodowane zażywaniem CLO
w piątek umierałam cały dzień mnie tak jajniki bolały, było mi słabo i kręciło mi się w głowie...w sobote lekko śmiły.
Mam nadzieje ze przynajmniej jeden pęcherzyk się zapłodni :)
Ja się boję bieli [emoji14] zastanawiam się, czy jak jutro nie spadnie, czy nie iść na betę... Co myślicie?


Witam :) u mnie dzisiaj 16 dzień cyklu. W sobotę testy owu były pozytywne temperatura 36,6 A wczoraj i dzisiaj temperatura 36,4. Czy to Tak na być?

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Pokaż testy :) temperatura zazwyczaj spada w owu i po owu rośnie :) może dziś owu :) działajcie!!



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chodzi o to, że nie będziesz miała wtedy jakości wkręcić do pracy, tak? Ehhh, nie wiem co Ci poradzić...gimnazjum będą wygaszac jeszcze parę lat, a może być tak, że uda się dopiero za parę miesięcy. Musisz sobie przemyśleć na co możesz sobie pozwolić... Nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu... Ale z jednej strony widzę jak czasem czekanie jest strzałem w kolano, bo im później, tym t trudniej...



Ja się boję bieli [emoji14] zastanawiam się, czy jak jutro nie spadnie, czy nie iść na betę... Co myślicie?



Pokaż testy :) temperatura zazwyczaj spada w owu i po owu rośnie :) może dziś owu :) działajcie!!



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
ja osobiście najpierw zrobiłabym test, a później dopiero na betę.
bhcg więcej kosztuje i szkoda czasu.
 
No właśnie jak jestem tu z Wami to doszło do mnie ze staranie może trochę trwać jeszcze wiec nie wiem co robić, a bardzo bym chciała żeby mój młody nie był sam

Co do testu to patrząc na wykres to myślę że rozczarowania nie będzie :-) ale po teście i tak na betę pójdziesz sprawdzić przyrost więc może od razu idź się kluc :-D



Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No właśnie jak jestem tu z Wami to doszło do mnie ze staranie może trochę trwać jeszcze wiec nie wiem co robić, a bardzo bym chciała żeby mój młody nie był sam

Co do testu to patrząc na wykres to myślę że rozczarowania nie będzie :-) ale po teście i tak na betę pójdziesz sprawdzić przyrost więc może od razu idź się kluc :-D



Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Powiem Ci, że ja też nie chcę, żeby mój był sam. Ja jestem jedynaczka i jest to dla mnie trochę przykre...ja nie mam bliskiej rodziny, mam 3 kuzynów i są jacy są, jeden nierób, ma 26 lat i jeszcze matury nie zrobił, ani do pracy nie pójdzie, drugi oszukał moją babcie na pieniądze, trzeci jest raczej ok, ale kontaktu specjalnego nie mamy...znajomi ciągle widzą się z rodzeństwem, a ja nie mam nikogo. Na starość zostane sama, no jest to przykre. Dlatego nie chcę, żeby mój syn tez tak miał...poza tym widzę jak on lgnie do dzieci, ma taką potrzebę bycia opiekunem. Wczoraj byliśmy u teściów, był brat mojego M z rodziną, mają syna rok mlodszego i córkę prawie 2 latka. Mój mały tak się tą Helenka opiekuje, mówię Wam...woli się z nią bawić, niż z kuzynem :) hustał ją na huśtawce, woził traktorem, jak chciała wejść na trampoline, to jej pomagał, buciki jej później zakładał. Co chwilę przychodził do mnie i mówił "mama powiedz coś Mikołajowi, bo on ciągle dokucza Helence i zrobi jej krzywdę" :) także widzę, że to idealny moment, póki jeszcze chce się zajmować i bawić z małymi dziećmi :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry