reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Wiem kochanie jak bardzo to boli :( ciągle sobie powtarzam, że pewnie się nie udało, że może następnym razem... A i tak jak widzę biel na teście to ryczę jak głupia...
Kochanie powiedz mi, czy temperatura zawsze po owulacji się podwyższa? Dwie noce nie mogę spać, budzę się ciągle i temperatura bardzo spadła :( czy niska temperatura zawsze oznacza że owulacji nie było?
Kochana i @Docia1975 w myślach zawsze Was mam żeby się udało. Może ciężki ten test cierpliwości, ale mam nadzieję, ze ostatecznie będzie szczęśliwy :*
 
reklama
@martuchna87, strasznie mi przykro [emoji17]. Powinno być dobrze mi spadła z ok 300 i wyglądało to jak normalny okres. Tak jak dziewczyny pisza, po krwawieniu do lekarza na kontrolę. Trzymaj się [emoji9]

@Sylwiaaa36 wszystkiego najlepszego [emoji512]
 
Dziewczyny mam może głupie pytanie. Czy wy byliście kiedyś u gina w czasie @? Mi kazał przyjść w 2 dc żeby sprawdzić czy możemy zacząć znowu zastrzyki.
Ja byłam. Poszłam co prawda tylko po receptę ale moja Pani gin. stwierdziła, że skoro już jestem to sprawdzimy czy wszystko ok.
I jeszcze coś ;)
Zobacz załącznik 805337 Zobacz załącznik 805338
I mamy nowego lokatora ;) ćwierka aż uszy puchną, bo szuka partnerki :D
Zobacz załącznik 805339

No niestety za tydzień musimy być w Łodzi. Moja Babcia Zosia ma 80 urodziny i imieniny...

No no ;) troszkę straszy, ale jest świetną graciarnią ;) i nie tylko :D

Też kiedyś chciałam, a teraz mi to bez różnicy. Moja kumpela (chrzestna Filipa) wzięła że swoim facetem ślub w październiku - mają jiz dwójkę dzieci, zrobili chrzest i ślub w jednym. Nie kupowała sukni ślubnej, tylko sukienkę jak do cywilnego, a później zaprosili rodzinę i świadków na obiad i tyle :) kościelny też mieli. Można tanim kosztem :) zauważyłam, że w moim otoczeniu coraz więcej osób tak robi, życie jest coraz droższe, są kredyty, ludziom szkoda już kilkudziesięciu tysięcy na wesele.





Wow, poznaliscie się jak miałaś 13 lat? :)



No i bardzo dobrze :)

qdkkj44j6bi2vbec.png


Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martuchna przykro mi baardzo :(

Ja mam tragiczny dzień, przyszło nam pismo od radcy prawnego w sprawie tej kretynki (niektóre wiedzą o czym mówię) i teraz z 1,5tys zrobiło się 7... musimy znaleźć dobrego radcę, ale mam dość!!! Kasy nam idziie multum na wszystko i jeszcze za radce płacić! :/ cała się trzęsę!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie koniec nadzieji, beta 6,20 spadła nie moge przestać płakać, nie wiem co mam teraz robić , na co czekać, czego sie spodziewać. Zatrzymalam samochód na poboczu , nogi mi się trzęsą, spodziewałam się tego ale nie wiedziałam że będzie aż tak bolało. Dziękuję za wsparcie , widocznie tak miało być.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Nawet nie wiem co powiedzieć... To wszystko jest tak cholernie niesprawiedliwe :( Tulam Cię bardzo
 
Martuchna przykro mi baardzo :(

Ja mam tragiczny dzień, przyszło nam pismo od radcy prawnego w sprawie tej kretynki (niektóre wiedzą o czym mówię) i teraz z 1,5tys zrobiło się 7... musimy znaleźć dobrego radcę, ale mam dość!!! Kasy nam idziie multum na wszystko i jeszcze za radce płacić! :/ cała się trzęsę!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No nie!!! Myślałam, ze da sobie spokój wredne babsko... Może spróbujcie skorzystać z porady jakiegoś darmowego radcy prawnego. Często w urzędzie miasta lub gminy maja dyżury. Ech... no ręce mi opadły :/
 
reklama
@martuchna87 przykro mi, ale nie załamuj się, bądź silna. Wszystkie tu za Ciebie trzymamy kciuki

Weszłam na forum z nadzieją na dobre wieści, a tu wyszło coś zupełnie innego :(
 
Do góry