reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Cześć dziewczyny :) Już od dłuższego czasu śledzę forum, ale dopiero teraz postanowiłam się zarejestrować. Razem z moim narzeczonym planujemy dzidziusia, już nawet zaczęliśmy starania w tym kierunku. I jak to ja strasznie się denerwuje czy coś nam z tego wyjdzie. Wiem, że stres nie jest dobrym sprzymierzeńcem, ale co ja biedna poradzę? A do okresu jeszcze trochę.
Pozdrawiam wszystkie już obecne jak i przyszłe mamy ;)
 
reklama
Ja miałam w lutym. U mnie koszt to 600 zł. Ból znośny. Jajowody drożne. Badanie trwało około 20 min.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki za odpowiedź[emoji6]
U mnie niby wszystko ok niby nic nie wskazuje ma niedrożność...jedno dziecko jest,żadnych operacji zapaleń itp....a problemem w zajściu w 2 ciążę jest słabe nasienie...i pewnie też mój wiek...
Kurde 600 to nie mało. Lekarz mówi że skoro chce to zrobi ale raczej nie podejrzewa jakichś zrostów...i ciągle się waham. Miałam teraz umawiać ale się wstrzymałam. Może ma wakacjach bo teraz ciężko zgrać z pracą. No i dumam nad stymulacja. Czy mi nie spieprzy mojej naturalnej owulacji...
@Joaszka ja też miałam droznosc. Nic nie bolało. Trwało to może 2 minuty:)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Taka mnie wlasnie naszla mysl. Pytanie do mam - jak radzicie sobie z miloscia do dzieci? Moze to dziwnie brzmi ;) bo ja jak patrze na mojego psa to milosc do tego gnoma tak mnie zalewa, ze czasem czuje jak mnie zgniata, az zapiera dech w piersiach. Milosc do dziecka jest zapewnie duuuuzo wieksza i az sie boje czy jej podolam [emoji33] ze sobie nie poradze z ogarnieciem tak wielkiej milosci. takie rozmyslania mnie dopadly patrzac na ta mija mala-wielka milosc :)

1494257427-aaaaaa.jpeg




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Tez tak miałam. Jak byłam w ciąży tez zastanawiałam się jak to będzie moja kochania suczka, która zresztą dziś odeszła *** faktycznie dxiecko jest na pierwszym planie ale miłość do każdego jest na swoim miejscu. Nie Martw się i to normalne

f2wlj44juj75ukos.png
 
Hahaha :) U mnie bardzo podobnie, jak zamieszkaliśmy razem to było jeszcze lepiej niż wcześniej jak pomieszkiwaliśmy razem :):) zgraliśmy się bardzo, bo oboje jesteśmy mega czyściochy, więc u mnie akurat skarpety męskie nie lądują w dziwnych miejscach, bo mój M. je codziennie pierze :D :D

Poradźcie mi proszę, bo nie chcę przekombinować, co byście zrobiły na moim miejscu?

Mamy zaplanowane wakacje na 2 ostatnie tygodnie czerwca (w rachubę wchodzi lot samolotem), i tak się zastanawiam teraz, czy nie powinnam odpuścić tych 2 miesięcy starań (nie spodziewałam się, że tak szybko będę o tym myśleć znowu)?
Kochana nie planuj wszystkiego pod ciaze. Ja teraz w lipcu mam znowu lot samolotem i może we wrześniu jeszcze i nie mam zamiaru odpuszczac a już jestem po stracie. Lekarz mi powiedział, że jak ciaza ma się utrzymać to się utrzyma nawet jeśli będę pracować i latać.

@Paraplu majtochy super na noc poślubna [emoji23] coś ty wyszukiwala [emoji23]

Komuś miałam jeszczr odpisać ale teraz już nie dam rady bo nie pamiętam [emoji23]
A co do poznania mojego męża to musiałam aż do Anglii pojechać żeby miłość znaleźć. Pracowaliśmy w jednym miejscu. Był taki bus co ludzi odwozil po pracy. I wysiadalismy na tym samym przystanku. Ja z pracy zmęczona tak wiecie w nastroju żeby nikt do mnie nic ni3 mówił a on mnie zaczepil i mówi po polsku oczywiście 'idziesz w moją stronę czy ja w twoja' ja sobie pomyślałam 'co ty chłopie chcesz ode mnie ' ale jak zaczęliśmy rozmawiać to już go polubiłam [emoji1] z niego taki bajerant trochę więc łatwo poszło [emoji23] potem się 'przypadkiem' jeszcze na mieście spotkaliśmy poszliśmy ty na piwko tu na pizze i tak zostało. Kocham go nad życie chociaż czasem jest ciężko [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :) Już od dłuższego czasu śledzę forum, ale dopiero teraz postanowiłam się zarejestrować. Razem z moim narzeczonym planujemy dzidziusia, już nawet zaczęliśmy starania w tym kierunku. I jak to ja strasznie się denerwuje czy coś nam z tego wyjdzie. Wiem, że stres nie jest dobrym sprzymierzeńcem, ale co ja biedna poradzę? A do okresu jeszcze trochę.
Pozdrawiam wszystkie już obecne jak i przyszłe mamy ;)
Witaj:) czyli to twój pierwszy cykl starań? Ile masz lat?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mfifi04 Mam 25 lat. Tak, to mój pierwszy cykl i co za tym idzie w temacie planowania ciąży jestem tak zwany "świeżak". Z narzeczonym stwierdziliśmy, że to jest chyba odpowiedni moment, żeby mieć dziecko. On już od koło roku krzyczy "Chcę być tatą!" :) A i ja od jakiegoś czasu coraz częściej o tym myślałam. W końcu decyzja zapadła - próbujemy.
 
@mfifi04 Mam 25 lat. Tak, to mój pierwszy cykl i co za tym idzie w temacie planowania ciąży jestem tak zwany "świeżak". Z narzeczonym stwierdziliśmy, że to jest chyba odpowiedni moment, żeby mieć dziecko. On już od koło roku krzyczy "Chcę być tatą!" :) A i ja od jakiegoś czasu coraz częściej o tym myślałam. W końcu decyzja zapadła - próbujemy.
Też mam 25. Za mną 2 poronienia i 2 lata staran

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie jak @ nie przyjdzie 14 to zrobie test. Jeszcze
@mfifi04 Mam 25 lat. Tak, to mój pierwszy cykl i co za tym idzie w temacie planowania ciąży jestem tak zwany "świeżak". Z narzeczonym stwierdziliśmy, że to jest chyba odpowiedni moment, żeby mieć dziecko. On już od koło roku krzyczy "Chcę być tatą!" :) A i ja od jakiegoś czasu coraz częściej o tym myślałam. W końcu decyzja zapadła - próbujemy.
Witaj i zycze owocnych staranek
 
reklama
@mfifi04 Strasznie mi przykro z tego powodu. To chyba jedna z tych gorszych chwil w życiu każdej kobiety. Wierzę w to, że w końcu będziesz tuliła swojego szkarba i trzymam kciuki, żeby się wszystko ułożyło. W końcu musi być dobrze :)
@pyzunia86 Dziękuję i mam nadzieję, że wyjdzie szybciej niż później
 
Do góry