reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Dzien doberek dziołuszki w poranny czwarteczek :-)
@renia200 STO LAT kochana I spelnienia wszystkich marzeń! Spoznione ale szczere w czoraj juz nie wchodzilam na.BB wiec dzis dopiero doczytalam sie o twojej 18-nasce slonce :-p
:laugh2::laugh2::happy2:
@StorAnia podoba mi sie twoje podejscie teraz do sprawy dotyczacej staran I dzidziusia I oby tak dalej niech ta wiara I nadzieja zostanie z toba do samego konca obys juz nigdy nie zrezygnowala z tego co jest dla ciebie przeciez takie wazne !
@NeSSi jak sie czujesz kochana kiedy nastepna wizyta ?
Czy odzywal sie teraz jakos moze @kotek87 bo nie zauwazylam chyba albo zaginela w akcji :happy:
U mnie dzis 1dzien nowego cyklu poki co narazie bez @@@ ale mysle ze to kwestia czasu nie mam podstaw do tego by myslec inaczej tym bardziej ze w tym miesiacu te starania byly jakies takie niesystematyczne :oo2:;-) ;)
Niech ktoras z Was przesle mi tu odrobine slonca bo od rana taka ponura I brzydka pogoda ze juz mam dosc...:surprised:
@Luxuorius jak tam nasz forumowy przystojniak sie ma ? Mozna by bylo powoedziec nawet dwoch przystojniakow bo przeciez twoj T tak ladnie zawsze I grzecznie pozuje do zdjec z Wami :laugh2::-p:laugh2:pozdrowionka dla calel waszej trojeczki I dla wszystkich moich wspanialych forumowych kolezanek❤❤️❤️
a dziekuje, ze starym wczoraj bylo spiecie a mlody super, spi dzis i cyca, ale obiad udalo sie zrobic i posprzatac tez sie udalo :)
 
A słyszałaś o tym, że niektóre apteki nie chcą zamawiać z hurtowni tabletek antykoncepcyjnych, tabletek po itp? Kłamią, że w hurtowni nie ma, albo coś. Może to jakieś apteki pro-life wersja hard, może pomyśleli że chcecie stosować kalendarzyk w celu zabezpieczania, a nie prokreacji [emoji12] teoria spiskowa [emoji3]



qdkkj44j6bi2vbec.png
ale się uśmiałam :D:D:D
 
Dziewczyny tak się dziś denerwuje tym testem jutro ,boję się rozczarowania,i testu bieli,kurcze już tyle mc,co mc 200zl idzie na leki chyba się załamuję
 
U mnie też nie było, pani dziwnie spojrzała, ale powiedziała tylko, że "nie mają czegoś takiego" [emoji12]



No nie wiem, może warto patrzyć na jednostki w jakich wynik jest podany?? 80 jeśli to ng/ml to bardzo dużo, ale 14,15, a ja np. miałam 17, to wydaje mi się w normie, jeśli norma jest poniżej 23-25, tutaj różnie piszą, ale każdy lekarz powie co innego :)



qdkkj44j6bi2vbec.png

Cofam, nie spojrzałam dobrze na jednostki. Wybaczcie zamieszanie
 
Dziękuje Wam dziewczynki moje Kochane :-*


Dzisiaj mam 3dc i juz nic kurde... lekkie brudzenie jak miałam zawsze w 7dc :-D
A przed @ przecież miałam plamienia moze sie skróciła :-D
 
Marc, dobre masz wyniki wiec się nie przejmuj !
Docia, trzymam kciuki za test! [emoji110]️
Lanvin, pisałam ale nie wiem czy widziałaś.. wstawiłabyś aktualna tabelkę? [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Lanvin to wpuszczaj nowe plemniory! :D
swoją drogą jak w tych aptekach zaczną rozdawać tw kalendarzyki, to pokaż im swój wykres i nieech Ci określą jak zaplanować przy tym ciążę :D
@MartaBarbaraWeronika a jak u Ciebie kochana?
Sparkus u mnie na razie nic, dzis powinnam dostac @@@ no ale poki co jej nie ma no ale do wieczora jeszcze kapke czasu jest wiec wszystko jeszcze mozliwe poki co nie czuje sie jak na @@ zawsze mialam jakies juz takie skurcze brzuszka a teraz moze z dwa trzy razy czulam uklucie jajnika I tyle co do bolu piersi hmmm one to mnie co miesiac pobolewaja wiec dooopa blada ja to sie najbardziej przejmuje tym by moje cykle nie rozregulowaly sie tak jak innym dziewczynka I o to sie modle, wiem ze jakbym miala takie problemy z cyklem to bym czasem chyba sie łamałam w tych staraniach :oo2::hmm: zobaczymy do wieczora co bedzie z ta moja.@@@@ oby nie bylo z nia jakis jaj :oo_O
 
Do góry