reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja w pracy, jestem wykończona! Młoda nie chce pójść spać... zwykle już od 2h śpi a dziś jak na złość... koniec 13 tyg. A ja jaak przebiegłam dziś do pracy to do wc od razu i wymiotowalam samą slina, na wardze mi coś wyskoczylo, boli... mam dość na dziś!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Oo biedna :( smaruj wazelina a najlepiej mascia ochronna z Wit A. Może po prostu za mało witaminekB, ale to nie musi być opryszczka. Smaruj i będzie dobrze. Oby mała zaraz zasnęła.
 
reklama
A Ty, Kochana nie miałaś iść na zwolnienie? Nie powinnaś się przemęczać...

Sprawdź koniecznie co to na wardze wyskoczyło, czy to nie opryszczka?
Nie wiem, bo nie pamiętam żebym kiedykolwiek miała, choć z badań wynika, że już miałam wirusa... wygląda jak przecięcie wargi... rano zauważyłam

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lanvin to prawda w drugiej u mnie byl przeogromny ledwo lazilam i wszscy mnie pytali czy oby na pewno jedno dziecko w nim siedzi
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png


M2b masakra...doznalam szoku po przeczytaniu co odwalala

Masz jakieś fotki? Ja się tego obawiam strasznie...w pierwszej ciąży miałam mały brzuszek (wczoraj wrzucałam), dopiero w 8-9 miesiącu trochę wyskoczył, ale to już na tyle, na ile mały był duży, nic poza tym, także nie było źle. Teraz boję się, że mnie za bardzo wybrzuszy, że pojawią się kolejne rozstępy, że będę długo do siebie dochodziła po porodzie i że znowu popadnę w depresję...:/ no, jeśli w ogóle się uda zajść :)

Kochana ja nigdy tak długo przed ciaza nie spałam. Naprawdę uwielbiałam rano wstawać. Ale widocznie dzidzia tego potrzebuje :) więc jak nie mam szkraba, który mi już tu biega to sobie folguje :)hehe

Jak tylko się skończył 1 trymestr to wstapily we mnie siły i życie :) i już pewnie z dzidzia jest symbioza dlatego lżej.

Te witaminy to firma Garden of Life Vitamin Code Raw Prenatal. Kosztują sporo bo ok. 240 zł Ale wystarczają na 3 miesiące po 2 kapsułki. Poleca je M.in. dietetyk kliniczny Ajwen - super babka. Znalazłam polska stronę topwitaminy, która to sprzedaje i zamówiłam w poniedziałek a dzisiaj już mam przed sobą :)

Woreczek mam upatrzony Baby Design Comfort Lupo 3 w 1. Bardzo dobre ma opinie. Ale i tak będziemy jeździć do sklepów i na miejscu oglądać :)


No pewnie, ja też korzystałam :) Mówię tylko, że teraz nie miałabym takiej możliwości i trochę się boję jak to będzie, jeśli znów będą jakieś problemy i będę musiała wypoczywać, zwłaszcza że mały idzie teraz do szkoły.

Piękny ten wózek :) Też mi się podoba :) Dzisiaj wpadł mi w oko też Bebetto Murano :)
 
Masz jakieś fotki? Ja się tego obawiam strasznie...w pierwszej ciąży miałam mały brzuszek (wczoraj wrzucałam), dopiero w 8-9 miesiącu trochę wyskoczył, ale to już na tyle, na ile mały był duży, nic poza tym, także nie było źle. Teraz boję się, że mnie za bardzo wybrzuszy, że pojawią się kolejne rozstępy, że będę długo do siebie dochodziła po porodzie i że znowu popadnę w depresję...:/ no, jeśli w ogóle się uda zajść :)




No pewnie, ja też korzystałam :) Mówię tylko, że teraz nie miałabym takiej możliwości i trochę się boję jak to będzie, jeśli znów będą jakieś problemy i będę musiała wypoczywać, zwłaszcza że mały idzie teraz do szkoły.

Piękny ten wózek :) Też mi się podoba :) Dzisiaj wpadł mi w oko też Bebetto Murano :)
Rozumiem Kochana, rozumiem :) wczoraj tak mi nawet przeszło przez myśl, ze np. mam dwulatka w domu i kolejna ciaza. A tak naprawdę 4 tyg miałam takie słabe. Mdłości mnie meczyly. Ale już lepiej a druga ciaza może bedzie bez zadnych mdlosci hehe. Twój synuś to już odpowiedzialny facet i zobaczysz jak Ci pomoże gładko przejść przez drugą ciążę :)
 
@gabrika znam to uczucie i te wredne podejscie ludzi. My mielismy tak samo tylko ze od znajomych, ze powinniśmy najpierw własne mieszkanie miec i slub dopiero myslec o dziecku. Nie rozumiem takich ludzi .. Jezeli dwoje ludzi sie kocha i zyc bez siebie nie umieja to slub i wlasne mieszkanie to tylko formalnosci, najwazniejsze jest aby umieć stworzyć dom i kochająca sie rodzine. Ile jest przypadków ze ludzie maja cudowne domy , mieszkania, sluby itp a nie umieją normalnej kochającej sie rodziny stworzyć
@leeleeth rodziny wielodzietne to naprawde skarb, nie kazdy sie na to decyduje bo nie oszukujmy sie to jest ogroman odpowiedzialnosc i nie kazda kobieta czy mezczyzna ma na to sile , osobiscie chciałabym 2-3 max ale podziwiam osoby co maja takie cudowne gromadki !! I pomyslec ze na stare lata cala rodzina do Ciebie sie zjedzie na swieta czy na wakacje i kazdy ze swoimi dziecmi i tyle wnuków cos pięknego.
@M2b dokładnie kochana najlepsze co można zrobic to byc i wspieac i dawac energie na kolejny dzień to jest najwieksza i najrozsądniejsza pomoc
@Aschlee25 my zdecydowaliśmy sie na cocker spaniela w sobote jedziemy do warszawy go odebrac :)
stwierdziliśmy ze jak dzidzia nie wychodzi to bierzemy psa, moze sie przy nim zrelaksuje i sie zajme to nie bede myslala tak o upragnionej ciązy i nareszcie zajde


Ja już 3 dzień na Orgametrilu od wczoraj zaczynam mieć skurcze, dzis to takie aż musiałam usiąść. Mam nadzieje ze @ pojawi sie na dniach i bedzie mozna działać ! Objawy jak były tak i sie utrzymuja tylko do tego jestem jak osa, mój to już sie nie odzywa tylko przytula i kupuje lody. Pierwszy raz taki cykl rekord 59 dni !!!! Od przyszełgo cyklu zaczynam pilnować temperaturki !
 
Lanvin pewnie ze mam.

To jakos z 7/8msc
tapatalk_1475229880654.jpeg
tapatalk_1475229905288.jpeg
tapatalk_1475229798865.jpeg


A tu w szpitalu kilka dni przed porodem
tapatalk_1475228584194.jpeg
tapatalk_1475228574602.jpeg
 

Załączniki

  • tapatalk_1475229880654.jpeg
    tapatalk_1475229880654.jpeg
    50 KB · Wyświetleń: 296
  • tapatalk_1475229905288.jpeg
    tapatalk_1475229905288.jpeg
    63,5 KB · Wyświetleń: 303
  • tapatalk_1475229798865.jpeg
    tapatalk_1475229798865.jpeg
    70,6 KB · Wyświetleń: 294
  • tapatalk_1475228584194.jpeg
    tapatalk_1475228584194.jpeg
    68,7 KB · Wyświetleń: 316
  • tapatalk_1475228574602.jpeg
    tapatalk_1475228574602.jpeg
    54,2 KB · Wyświetleń: 318
reklama
Mi też się marzy kontynentalne :) Zastanów się nad większym mimo wszystko, bo jak przyjdzie dziecko, to pewnie bedzie z Wami spało, może nie codziennie, ale często :) My mamy 160, młody od lat do nas w nocy przychodzi i się ciśniemy, zwłaszcza, że mały zajmuje połowę łóżka jak śpi...


Powiem Ci, że co do ślubu, to mam podobnie. Co prawda ślubu nie bierzemy póki co, bo nie jesteśmy zaręczeni nawet, ale ja bym chyba wolała pójść do urzędu, zrobić małe przyjęcie - obiad i deser i tyle, nie potrzebuję nic więcej, nawet szkoda mi pieniędzy...



Ale maleństwo cudne :)

@gabrika, my też zawsze na łyżeczkę :) Zazwyczaj M mnie obejmuje i albo tak zasnę, a jak nie mogę zasnąć to się zamieniamy rolami i wtedy 3 sekundy i śpię :p
Ja juz przemyslalam rozmiar :) nigdy nie robie zakupow bez rozebrania sytuacji na czynniki pierwsze ;) sypialnia nie jest duza i miedzy szafa a lozkiem 180cm jest male przejscie. Zyskam 20cm przy 160cm a do duzo w takiej sytuacji. Nam by spokojnie wystarczylo 140cm i chyba ten rozmiar najlepoej by pasowal do wielkosci sypialnie, no ale biore poprawke na 3 czlonka rodziny :)
W pokoju dzidziusia bedzie lozko 140cm (aktualnie na nim spimy), takze jakby komus bylo ciasno to zawsze moze sie przetransportowac :)

A co do wesela to tez mi szkoda kasy [emoji23] dlatego z K myslimy zeby rodzicow naszych zatrudnic jako swiadkow [emoji23] zawsze to 2 osoby mniej dzieki podwojnej roli rodzicow [emoji23] i wychodza cale 4 osoby na slubie [emoji23]

My zasypiamy "na łyżeczkę", a potem oboje na brzuch i tyłkami do siebie odwróceni :D Mój M to ma taki patent, że pół nocy prześpi na brzuchu i jakoś tak wywija rękę, że trzyma mnie za tyłek :p Nie wiem w czym mu to pomaga, ale robi to :p
Aaaa dziwnie sie czuje, jakbys nas podgladala w sypialni i malpowala bo robimy identycznie [emoji85][emoji23]
Z ta roznica, ze za tylek lapie glownie ja [emoji23]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry