reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Lanvin mój sernik też pożre... Ale kiedyś przywiózł od babci to jak zobaczyłam... Całe pół kilo na raz zjadłam, B to nie wiedział co mi się stało [emoji23] napdalo mnie coś. Herbaty też nie slodze, kawę piję raz na 2 miesiące ale ten specyfik już muszę posłodzic [emoji1]

Chmury przyszły, słonko zaszło [emoji20] [emoji297] bez sensu... Muszę wziąć się dziś za prasowanie, bo niedługo zacznie mi szafy na pranie brakować [emoji23] już muszę na półkach obok upychac, taka ze mnie **ujowa pani domu [emoji38]
 
reklama
@Lanvin mój sernik też pożre... Ale kiedyś przywiózł od babci to jak zobaczyłam... Całe pół kilo na raz zjadłam, B to nie wiedział co mi się stało [emoji23] napdalo mnie coś. Herbaty też nie slodze, kawę piję raz na 2 miesiące ale ten specyfik już muszę posłodzic [emoji1]

Chmury przyszły, słonko zaszło [emoji20] [emoji297] bez sensu... Muszę wziąć się dziś za prasowanie, bo niedługo zacznie mi szafy na pranie brakować [emoji23] już muszę na półkach obok upychac, taka ze mnie **ujowa pani domu [emoji38]
haha patrze jak u mnie , sterta prania i tylko z suszarki dokladam na kupke dodatkowe pranie :-D:-D
 
@gabrika no masz, ależ to twoje dziecię proste w obsłudze, chleb z masłem i samo szczęście [emoji16]

Oby tak już zawsze zostało :D :D

Co do wypieków, to mój m uwielbia misiankową szarlotkę z Moich Wypieków - potrafi zjeść pół ciasta naraz ^_^

Chwilowo jednak mało piekę, bo nie mam ani porządnego blendera, ani miksera. Wybieramy się po jakiś już 3 miesiące, muszę w końcu się zmobilizować i kupić coś fajnego :)
 
@Lanvin mój sernik też pożre... Ale kiedyś przywiózł od babci to jak zobaczyłam... Całe pół kilo na raz zjadłam, B to nie wiedział co mi się stało [emoji23] napdalo mnie coś. Herbaty też nie slodze, kawę piję raz na 2 miesiące ale ten specyfik już muszę posłodzic [emoji1]

Chmury przyszły, słonko zaszło [emoji20] [emoji297] bez sensu... Muszę wziąć się dziś za prasowanie, bo niedługo zacznie mi szafy na pranie brakować [emoji23] już muszę na półkach obok upychac, taka ze mnie **ujowa pani domu [emoji38]
Mam to samo z prasowaniem...nie znoszę :(

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Zaczęłam brać tego dong quai..zobaczymy czy pomoże:) mam nadzieję, że uda się do maja zajść w ciąże. Potem mój mąż bidulek będzie miał podany radio jod...i potem trzeba odczekać. Fajnie by było, ale boje się , że przez moje torbiele endometrialne nici z tego:(
Moja teściowa miała mieć podany ten radio jod i mówiła ze podobno szkodliwy dla kobiet w ciąży. Skonsultujcie wyrazie czego z lekarzem .

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry