reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@giveyourselftome taki sernik:
Link do: Sernik dekadencki II | Kwestia Smaku
już go kiedyś piekłam i wyszedł obłędny, polecam!
[emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7]

Boże, człowiek próbuje nie jest słodyczy, a tu takie rzeczy... Kwestia smaku ma genialne przepisy, nie było jeszcze ciasta, które by mi nie wyszło z Kwestii :)

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
reklama
[emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7]

Boże, człowiek próbuje nie jest słodyczy, a tu takie rzeczy... Kwestia smaku ma genialne przepisy, nie było jeszcze ciasta, które by mi nie wyszło z Kwestii :)

qdkkj44j6bi2vbec.png
Kwestia smaku [emoji7] [emoji7] [emoji7]

Właśnie, jak czytam o tych waszych słodyczach to stwierdzam ze mam fart ze nie lubię [emoji1] po 3 kostkach czekolady mnie mdli, cukru używam do peelengu skóry głowy [emoji1]

Ale cóż z tego jak lubię się nażreć innych rzeczy, oddalabym dzisiaj nerke za mega porcje zeberek z Jeffsa [emoji23]
 
Kwestia smaku [emoji7] [emoji7] [emoji7]

Właśnie, jak czytam o tych waszych słodyczach to stwierdzam ze mam fart ze nie lubię [emoji1] po 3 kostkach czekolady mnie mdli, cukru używam do peelengu skóry głowy [emoji1]

Ale cóż z tego jak lubię się nażreć innych rzeczy, oddalabym dzisiaj nerke za mega porcje zeberek z Jeffsa [emoji23]
Ja nie slodzę bo mnie Mdli po słodkiej kawie, herbacie, napoju. Ale za to mogę do gorzkiej kawy lub herbaty zjeść kilogram słodyczy :-D
 
reklama
Kuźwa, ja to nie potrafię [emoji1] Ale tiramisu za mną chodzi od 2mcy, ale ja lewa w deserach jestem, nawet sernik na zimno by mi nie wyszedł [emoji1]

często w piekarniach mają super wypieki do kupienia tak jak i desery :) ja u siebie mam obok tak piekarnie co rodzina jakas prowadzi i mają tyle słodkosci wlasnej roboty mmmmm chyba na droge coś kupie :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Do góry