reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Spark @bertha ratunku, Wy moje kopalnie wiedzy. Czy jeśli w 12 dc będę miała hsg to teraz mamy się zabezpieczyć?? Co jeśli stał by się cud i wcześniejsza owulacja i zapłodnienie???

W moim przypadku lekarz odradzał mi starania w cyklu z hsg przez promieniowanie.
Może to być dość niebezpieczne dla komórki jajowej.
Ale wiem, że co lekarz to inna opinia i praktyka..
 
reklama
Witam, ja też tu nowa, a może Ci się owu przesunęła? U zdrowych osób z regularnymi miesiączkami też to się zdarza, np. duży stres czy zmęczenie, ale tylko gin Ci powie, czy wszystko ok. Nie myślałaś o bHCG, by być pewną czy nie jesteś w ciąży? Nie byłoby wątpliwości, a cena jak za 2 testy.
Myślałam ale jakoś tak wyszło, że nie było okazji pójść i zrobić, myślałam że może test domowy mi powie co i jak ..
 
Jaką macie opinie odnośnie testów owulacyjnych ? Z tego wszystkiego zaczynam już o nich myśleć. Ale najpierw muszę ustalić co z moją opóźnioną miesiączka o_O
 
Hej Kochane :*
@Lanvin zdolny ten Twój synek. Fajnie ho motywujesz :)

@StorAnia Twojego wyniki nie sprawdzałam co oznacza. Czekamy na hsg i jedziemy z koksem. Ja bym nie ryzykowala w tym cyklu. Skup się na hsg. Potem mogą być tylko niepotrzebne nerwy.

@gabrika gratuluję serduszka :) Ale duża rozbieżność u Ciebie wg OM a usg. U mnie to dosłownie 1 dzień różnicy. Trzymam kciuki :)

@Spark nie bagatelizuj swoich objawów. Dbaj o siebie i dziecko. Niskie ciśnienie, anemia trzeba to kontrolować :*

@mfifi04 dla Ciebie fotka :)

Jeszcze 3 dni i wkraczamy w II trymestr!!!! Nie wierzę! :)
 

Załączniki

  • 20170317_204410-1-1.jpg
    20170317_204410-1-1.jpg
    143,1 KB · Wyświetleń: 93
Hej Kochane :*
@Lanvin zdolny ten Twój synek. Fajnie ho motywujesz :)

@StorAnia Twojego wyniki nie sprawdzałam co oznacza. Czekamy na hsg i jedziemy z koksem. Ja bym nie ryzykowala w tym cyklu. Skup się na hsg. Potem mogą być tylko niepotrzebne nerwy.

@gabrika gratuluję serduszka :) Ale duża rozbieżność u Ciebie wg OM a usg. U mnie to dosłownie 1 dzień różnicy. Trzymam kciuki :)

@Spark nie bagatelizuj swoich objawów. Dbaj o siebie i dziecko. Niskie ciśnienie, anemia trzeba to kontrolować :*

@mfifi04 dla Ciebie fotka :)

Jeszcze 3 dni i wkraczamy w II trymestr!!!! Nie wierzę! :)
Piekny brzusio!
 
reklama
Do góry