reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Cześć dziewczyny, chciałbym do Was dołączyć, miałam być Wrześniową mamą, ale niestety straciłam dzieciątko początkiem lutego. Jestem już mamą cudownej 5 latki, teraz czekam na pierwszą miesiączkę po zabiegu i znów będziemy się starać.

Cześć, fajnie że do nas dołączysz :)

Ja Wam powiem, że tak na pierwszą myśl to też wolałabym urodzić między styczniem, a wrześniem... No ale nie jestem w stanie tego zaplanować, nie chcę już robić przerwy i czekać do kwietnia ze staraniami. Zatem co dostanę, to przyjmę z otwartymi ramionami :)
 
Cześć, fajnie że do nas dołączysz :)

Ja Wam powiem, że tak na pierwszą myśl to też wolałabym urodzić między styczniem, a wrześniem... No ale nie jestem w stanie tego zaplanować, nie chcę już robić przerwy i czekać do kwietnia ze staraniami. Zatem co dostanę, to przyjmę z otwartymi ramionami :)
Ja też :) dlatego teraz się nie staramy do kwietnia. Na spokojnie remont ogarnę i będę myśleć. Poza tym muszę sprawić, że owu się pojawi, kupiłam dzisiaj testy owu w Rossmannie, bo cały dzień ciągnęło mnie podbrzusze. Nie wiem co to oznacza, pewnie nic, ale sprawdzę.

Dzisiaj miałam sen, w moim śnie szłam na obiad ze @Spark i @Bulbasek i dotykalam ich brzuszków [emoji173] były malutkie, ale dzieciaczki kopuły, ale potem się obudziłam, buu...

@gie_er, witaj!

@auslanderka, cieszę się, że już po i wszystko się udało. Mam nadzieję, że ten miesiąc szybko Wam minie i będziecie mogli wrócić do starań :)

relgx1hpw702se3x.png
 
Witam Was wszystkie:biggrin2:
Ja w sumie jeszcze nie taka aktywma staraczka jak Wy, ale mam nadzieję że już teraz mogę do Was dołączyć.
Planujemy z mężusiem zacząć staranka kwiecień maj tego roku , aby dzidziuś urodził się w przyszłym roku, a narazie od jakichś 2 miesięcy łykam witaminki dla przyszłych mam i Euthyrox 25 .
Szczerze, to czytając Was dopiero do mnie dotarło, że ten poziom tsh ma znaczenie przy ciąży.
A tak wogóle to mam już jeden 5.5 letni skarb/synuś/i przy zajściu w pierwszą ciążę nie było problemów...niestety czas biegnie i jestem już trochę starsza niż za pierwszym razem. Ale myślę pozytywnie. :-) :) założyłam sobie kalendarzyk i bedziemy się z mężem starali korzystać z odpowiednich dni i zobaczymy czy się uda. Niestety cykle nie są zbyt regularne więc pewnie łatwo nie będzie. Ale czas pokaże.
Trzymam mocno kciuki za Was wszystkie i mam nadzieję, że każda w końcu ujrzy piękne dwie krechy na teście ciążowym.
Zmykam, bo idę na randkę z mężem i trzeba się trochę ogarnąć:-Dw sumie tylko kino i bilard, ale zawsze coś.
Miłej soboty Wam życzę i wieczoru☺
 
Witam Was wszystkie:biggrin2:
Ja w sumie jeszcze nie taka aktywma staraczka jak Wy, ale mam nadzieję że już teraz mogę do Was dołączyć.
Planujemy z mężusiem zacząć staranka kwiecień maj tego roku , aby dzidziuś urodził się w przyszłym roku, a narazie od jakichś 2 miesięcy łykam witaminki dla przyszłych mam i Euthyrox 25 .
Szczerze, to czytając Was dopiero do mnie dotarło, że ten poziom tsh ma znaczenie przy ciąży.
A tak wogóle to mam już jeden 5.5 letni skarb/synuś/i przy zajściu w pierwszą ciążę nie było problemów...niestety czas biegnie i jestem już trochę starsza niż za pierwszym razem. Ale myślę pozytywnie. :-) :) założyłam sobie kalendarzyk i bedziemy się z mężem starali korzystać z odpowiednich dni i zobaczymy czy się uda. Niestety cykle nie są zbyt regularne więc pewnie łatwo nie będzie. Ale czas pokaże.
Trzymam mocno kciuki za Was wszystkie i mam nadzieję, że każda w końcu ujrzy piękne dwie krechy na teście ciążowym.
Zmykam, bo idę na randkę z mężem i trzeba się trochę ogarnąć:-Dw sumie tylko kino i bilard, ale zawsze coś.
Miłej soboty Wam życzę i wieczoru[emoji5]
Cześć :) ja też odkladam starania do kwietnia/maja, nie chciałabym rodzic pod koniec roku. Też mam nieregularne cykle i póki co nie miałam owu. A jak to u Ciebie? Sprawdzasz czy masz owu?

relgx1hpw702se3x.png
 
ja przed pierwszą ciążą wybrzydzałam z terminem, ale doświadczenia zmieniły wszystko- nie ważne kiedy, byle zdrowe
Ja jak mi się nie uda zajść do końca tego roku to też nie będę wybrzydzać, ale w tej chwili dwa miesiące mnie nie zbawią. Poza tym i tak póki co owulacji nie widać, a bez tego w ciążę nie zajdę.

relgx1hpw702se3x.png
 
@gabrika jakbym leciala x miesiecy ciurkiem to tez bym pewnie nie odpuszczala. Dla mnie w tej chwili to roznica 1 miesiaca, takze moge poczekac :)

@Lanvin no to bedziemy razem od kwietnia walczyc :)

Mam kolezanke, co nie dosc, ze urodzila sie 24 grudnia to jeszcze ma na imie Ewa. Choinka, urodziny i imieniny tego samego dnia. Jakos mi jej zawsze bylo szkoda z tego powodu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@gabrika jakbym leciala x miesiecy ciurkiem to tez bym pewnie nie odpuszczala. Dla mnie w tej chwili to roznica 1 miesiaca, takze moge poczekac :)

@Lanvin no to bedziemy razem od kwietnia walczyc :)

Mam kolezanke, co nie dosc, ze urodzila sie 24 grudnia to jeszcze ma na imie Ewa. Choinka, urodziny i imieniny tego samego dnia. Jakos mi jej zawsze bylo szkoda z tego powodu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Z tym się trochę zgodzę, sama nie chciałabym urodzić się w jakąś "ważną" datę... Boże Narodzenie, wigilia, Sylwester... A mam kolegę z 31.12 właśnie, przekichane! Cała impreza kręci się wokół sylwestra z jedynką a nie twoich urodzin [emoji23] miałam też przyjaciółkę z 1.01... Weź tu świętuj urodziny po sylwestrze... [emoji1]
 
reklama
@gabrika jakbym leciala x miesiecy ciurkiem to tez bym pewnie nie odpuszczala. Dla mnie w tej chwili to roznica 1 miesiaca, takze moge poczekac :)

@Lanvin no to bedziemy razem od kwietnia walczyc :)

Mam kolezanke, co nie dosc, ze urodzila sie 24 grudnia to jeszcze ma na imie Ewa. Choinka, urodziny i imieniny tego samego dnia. Jakos mi jej zawsze bylo szkoda z tego powodu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Będziemy!


Z tym się trochę zgodzę, sama nie chciałabym urodzić się w jakąś "ważną" datę... Boże Narodzenie, wigilia, Sylwester... A mam kolegę z 31.12 właśnie, przekichane! Cała impreza kręci się wokół sylwestra z jedynką a nie twoich urodzin [emoji23] miałam też przyjaciółkę z 1.01... Weź tu świętuj urodziny po sylwestrze... [emoji1]
Noo... Masakra. Miałam w klasie kolegę, który urodził się w Wigilię, przerąbane. Zazwyczaj dostawał prezent 2w1, za jednym zamachem. Z perspektywy dziecka to jest różnica. Poza tym ja widzę po prostu różnice w nauce jak mój mały jest z października. Różnica jest duża, później pewnie się zaciera, ale póki co ją widać.

relgx1hpw702se3x.png
 
Do góry