reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No to faktycznie arsenal jak na wojnę [emoji1]

Ja dzisiaj przeglądałam gazetki w poszukiwaniu proszku do prania w promocji. I znalazłam seksi gacie w kauflandzie [emoji23] niepotrzebnie wysłałam to B, teraz pewnie zrobi sobie jajca i mi kupi... A mi od tego poliestru kuciapa odpadnie [emoji23] [emoji23] powiesze go chyba na tych gaciach pod sufitem jak mi będzie kazał to na tyłek wcisnąć [emoji23]

1486410602-aaaaaa.jpeg


m7a4xuun7rn9jc7g.png
 
reklama
A mnie dzis lekarz delikatnie ochrzanil ze przed ciaza nie zrobilam toxo i teraz jak wyniki mi zle wyszly to nie ma punktu odniesienia i z kolejnymi wynikami trzeba czekac 3 tyg zeby zobaczyc czy przyrasta czy nie... A w ciazy wyniki toxo bywaja zafalszowane....
No właśnie Ty mi dałaś po raz kolejny do myślenia z tą toxo, zrobię jutro. Mam nadzieję, że nie zbankrutuje z tymi badaniami! :rofl:

@Spark cooo jest?
 
Odbieram wynik a tu 5,6 załamana....

Za chwilę czytam a tu: badanie IEG wykonano...ble ble... mówię co to, jakieś inne oznaczenie bety? Wchodzę na neta a tam, że to nic wspólnego z beta...nosz kur.. ! Idę do niej a tu się okazuje, że zrobili inne badanie :/ teraz szybko robią mi bete żebym do gina wzięła, mam za godzinę odebrać... teraz już i tak mam zawał...

O matko, też bym dostała zawału. Trzymasz w niepewności!
 
reklama
Do góry