reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Nie piersi mnie bolały ale tylko przez chwilę jeden dzie w zasadzie a nie od 3 czy 4 dni. Wymiotowałam faktycznie raz a teraz już 3..Zastanawiam się czy to przez to że to drugi cykl z clo i objawy są mocniejsze.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Beta 2180 progesteron 68 nie za duża ta beta?

Kotek gratulacje i trzymam mocno kciuki! [emoji4][emoji4][emoji4]


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
Nimiti, queen wiem, że ciążę można sobie wmówić :-D ja pierwszy cykl a już sobie przypisywałam objawy do ciąży. Mdliło mnie, nie miałam ochoty na kawę, itd. no sobie myślę CIĄŻA, ale na spokojnie się nie napalałam. "A tu masz Babo placek!" Śmieszne to trochę, że tyle zależy od psychiki. Śmieszne a zaraz przerażające.. Najgorszy jest stres, na szczęście teraz pracuję na innym stanowisku, to tego stresu o wiele mniej. Chociaż dzieciaczki czasami grają na nerwach :-) :)

Za chwilę biorę się za ćwiczenia z Chodakowską, tak jak sobie obiecałam!
Miłego wieczorku :rofl:
 
Nimiti, queen wiem, że ciążę można sobie wmówić :-D ja pierwszy cykl a już sobie przypisywałam objawy do ciąży. Mdliło mnie, nie miałam ochoty na kawę, itd. no sobie myślę CIĄŻA, ale na spokojnie się nie napalałam. "A tu masz Babo placek!" Śmieszne to trochę, że tyle zależy od psychiki. Śmieszne a zaraz przerażające.. Najgorszy jest stres, na szczęście teraz pracuję na innym stanowisku, to tego stresu o wiele mniej. Chociaż dzieciaczki czasami grają na nerwach :-) :)

Za chwilę biorę się za ćwiczenia z Chodakowską, tak jak sobie obiecałam!
Miłego wieczorku :rofl:

A mnie to niemiłosiernie wkurza dzisiaj apogeum mam do piersi dotknąć się nie da podbrzusze cały czas pobolewa i szczypie :/ Przecież to nie możliwe żeby tydzień przed terminem @ to były objawy ciąży. Wolałabym nic nie czuć i nie myśleć.

Witam nowe dziewczyny i trzymam za Wszystkie kciuki za II kreseczki na testach :)
 
Co myślicie o tym, ze po ciemniejszych kreskach owu i po jaśniejszej znowu jest ciemniejsza?
Dzis jajniki bolą najbardziej i piersi lekko przedszkadzaja ...
1478453874-sogugo.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie to niemiłosiernie wkurza dzisiaj apogeum mam do piersi dotknąć się nie da podbrzusze cały czas pobolewa i szczypie :/ Przecież to nie możliwe żeby tydzień przed terminem @ to były objawy ciąży. Wolałabym nic nie czuć i nie myśleć.

Witam nowe dziewczyny i trzymam za Wszystkie kciuki za II kreseczki na testach :)

Mnie od ponad tygodnia piersi bolą tak samo jak podbrzusze. Do tego zmęczenie w dzień a bezsenność w nocy. I ciagle do toalety. A ciąży brak. Tez juz bym chciała zeby ten ból przeszedł bo wkurza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry