reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Sarat czas pokaże ale albo warjuje (co jest większym prawdopodobieństwem :D) albo tak jest naprawdę bo nigdy mnie tak piersi nie bolały (tylko w ciąży ) i pobolewa lekko podbrzusze w okolicach lewej strony wczoraj kłulo z lewego miałam jajo. Przepraszam że was tak katuje ale odchodzę już od zmysłów :/

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

Nimiti mam tak samo z sutkami i jajnikiem. Ale ja juz wiem, ze przyjdzie @ wiec juz sie nad tym nie zastanawiam. Wypłakałam swoje, pogodziłam sie i teraz juz sie tym objawom nie przyglądam. To juz chyba zobojętnienie. Czytam sobie Was i cieszę sie z zafasolkowanych dziewczyn i czekam na wiecej lipcowek ! A Tym które zaczynaja dni płodne samych złotych strzałów ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nimiti mam tak samo z sutkami i jajnikiem. Ale ja juz wiem, ze przyjdzie @ wiec juz sie nad tym nie zastanawiam. Wypłakałam swoje, pogodziłam sie i teraz juz sie tym objawom nie przyglądam. To juz chyba zobojętnienie. Czytam sobie Was i cieszę sie z zafasolkowanych dziewczyn i czekam na wiecej lipcowek ! A Tym które zaczynaja dni płodne samych złotych strzałów ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Queen a ty bierzesz jakieś leki,napisz
 
Sarat czas pokaże ale albo warjuje (co jest większym prawdopodobieństwem :D) albo tak jest naprawdę bo nigdy mnie tak piersi nie bolały (tylko w ciąży ) i pobolewa lekko podbrzusze w okolicach lewej strony wczoraj kłulo z lewego miałam jajo. Przepraszam że was tak katuje ale odchodzę już od zmysłów :/

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymam kciuki bardzo bardzo :)

U mnie tez piersiaki bolą i w podbrzuszu pobolewa ale się nie nakręcam, obiecałam sobie że podejde do tego na luzie przynajmniej na razie.

Quenn mam nadzieje ze i do Ciebie los się usmiechnie i doczekasz się upragnionych 2 kresek :*
 
Megan pocieszyłaś mnie [emoji38][emoji8]

Sarat No widzisz, nie martw się. Inaczej w tyłek leję [emoji8][emoji4]

Morela, jeżeli test wykrywa hormon hcg, nawet słabą kreskę, to beta wykryje to na 100% ;) nie martw się i nie nakręcaj :)))

U mnie w pierwszej ciąży było puste jajo. Już od początku coś było nie tak bo test wyklarował się dopiero ok 8 tc. Cały czas byłam negatywnie nastawiona, że nie ma co sie jeszcze cieszyć, no i rzeczywiście. Szpital, zabieg i te sprawy.
Rok później udało się zajść, od początku byłam nastawiona mega pozytywnie. Nie będę ukrywać, że trzęsłam portkami przed usg w 8 tyg ale przekonywałam się, że teraz już będzie dobrze. No i ten ufoludek z usg ma teraz prawie 4,5 roku i rządzi całym domem :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Megan pocieszyłaś mnie [emoji38][emoji8]

Sarat No widzisz, nie martw się. Inaczej w tyłek leję [emoji8][emoji4]

Morela, jeżeli test wykrywa hormon hcg, nawet słabą kreskę, to beta wykryje to na 100% ;) nie martw się i nie nakręcaj :)))

U mnie w pierwszej ciąży było puste jajo. Już od początku coś było nie tak bo test wyklarował się dopiero ok 8 tc. Cały czas byłam negatywnie nastawiona, że nie ma co sie jeszcze cieszyć, no i rzeczywiście. Szpital, zabieg i te sprawy.
Rok później udało się zajść, od początku byłam nastawiona mega pozytywnie. Nie będę ukrywać, że trzęsłam portkami przed usg w 8 tyg ale przekonywałam się, że teraz już będzie dobrze. No i ten ufoludek z usg ma teraz prawie 4,5 roku i rządzi całym domem :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie wiem. Dlatego boję się, że ta beta nic nie wskaże bo test może się mylić.

km5sio4pghry649q.png
 
Nimitii dużo siły i cierpliwości życzę [emoji6]

Sarat wszystko wygląda jak najbardziej ok ... cieszcie się kochani ile wlezie ... takie chwile się pamięta całe życie [emoji6]

U mnie w końcu @ przyszła ... data następnej 04.12 ... I niech nie waży się pokazać! Ja Lui Siwa Bulbasek Spark i kto jeszcze chce robimy prezent na Mikołaja i rozpoczynamy sierpniowki!!! [emoji12]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nimitii dużo siły i cierpliwości życzę [emoji6]

Sarat wszystko wygląda jak najbardziej ok ... cieszcie się kochani ile wlezie ... takie chwile się pamięta całe życie [emoji6]

U mnie w końcu @ przyszła ... data następnej 04.12 ... I niech nie waży się pokazać! Ja Lui Siwa Bulbasek Spark i kto jeszcze chce robimy prezent na Mikołaja i rozpoczynamy sierpniowki!!! [emoji12]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja, ja!!! [emoji28]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witaj kamiśka.

Zmierzyłam sobie po raz pierwszy temperaturę i mam 37.4 co to znaczy ? Czy to ma w ogóle sens mierzyć skoro się nie mierzyło wcześniej ? Jaka powinna być temperatura prawidłowa ? Bo chyba mam tam na dole stan podgoraczkowy [emoji23]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
A mierzylas rano po przebudzeniu, nie ruszając sie za bardzo czy teraz? Tylko temperatura z rana sie liczy. Jak bedzie ok 37 to jest nadzieja. Ale mi tak jak pisałam i tak spada dopiero w 2 dniu nowego cyklu, mimo ze przed mam 37..

Trzymam kciuki za nas wszystkie!

ja zrobiłam drugi test i też druga blada kreska więc czekam do poniedziałku i chyba beta. Chociaż boję się, że skoro blade kreski to beta nic nie pokaże. Jakoś nie dowierzam.

km5sio4pghry649q.png
Jak juz sikany wykrywa to we krwi na pewno bedzie.

No właśnie wiem. Dlatego boję się, że ta beta nic nie wskaże bo test może się mylić.

km5sio4pghry649q.png

Dwa testy nie mogą sie mylić! :)
 
Do góry