reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Shanley skąd ja to znam.. jak widzę moje rowiesniczki z brzuchem albo dzieciatkiem :-( az w sercu sciska
Dokładnie :( A najgorzej ze znajomymi, z którymi chcę zachować kontakt, ale mają teraz małe dzieci. Czuję się nie fair, izolując się od nich - kiedyś to ja będę na ich miejscu, ale zbyt częsty kontakt mnie przygnębia.

Ps. Właśnie dostałam okres [emoji174] [emoji27]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Shanley widzę że mnie ktoś bardzo dobrze rozumie.. inni tego bólu nie zrozumieją.. nie można porzucać nadziei :-) Napewno Ci się uda tak jak każdej z nas.. tylko trzeba trochę czasu :-)
 
Dziewczyny podczytuje was na biezaco ale jeszcze nie wypowiadam sie o staraniu.. Jak bedziemy mogli to znow zaczynamy starania.. I tez jestem pelna obaw jak to bedzie.. Wiem ze jest ciezko i osoby ktore od razu zachodza i donosza ciaze sa szczesciarami.. Coz z tego ze teraz zaszlam w 1szym cyklu jak ciazy nie utrzymalam:( trzymajcie sie dziewczynki i trzymam kciuki za testujace;)
 
Queen_b takie osoby tego nie rozumieją nic a nic. Bo nie przechodzą tego co my, bo nie wiedzą ile to łez ile nadzieii i ile testów.
Przynajmniej masz nas.

Ja przepraszam że się nie udzielam tak jak 1m temu ale postanowiłam odpuścić w tym cyklu i nie robie testów owu. Więc nawet nie mam się czym z wami podzielić.
Bertha jak tam u ciebie ?czytalam że jajniki już masz droże brawo :)

Emsi jak u ciebie?
Witam nowe dziewczyny.
Izabella dziwne te testy ale jak jest kreska to chyba dobrze .

Nadalka jakieś przeczucia masz ? ja mam już od dawna ze mi jest tylko 1 dziecko pisane.
 
Queen_b takie osoby tego nie rozumieją nic a nic. Bo nie przechodzą tego co my, bo nie wiedzą ile to łez ile nadzieii i ile testów.
Przynajmniej masz nas.

Ja przepraszam że się nie udzielam tak jak 1m temu ale postanowiłam odpuścić w tym cyklu i nie robie testów owu. Więc nawet nie mam się czym z wami podzielić.
Bertha jak tam u ciebie ?czytalam że jajniki już masz droże brawo :)

Emsi jak u ciebie?
Witam nowe dziewczyny.
Izabella dziwne te testy ale jak jest kreska to chyba dobrze .

Nadalka jakieś przeczucia masz ? ja mam już od dawna ze mi jest tylko 1 dziecko pisane.
Nie mozna tracic nadziei.. Dlugo sie starasz?
 
Anik nie do końca. Tak naprawdę to mój drugi cykl. W pierwszą ciążę zaszłam jak tylko lekarstwa mnie naprawił. W drugą zaszłam bez leków ale poronilam w 9tc (przez przypadek dowiedziałam się że jestem w ciąży ). Po tym wszystkim postanowiłam ze względu na prace starać się dopiero pod koniec roku czyli teraz.
Mam o wiele więcej leków niż wtedy a nie czuje ze się ma coś udać.
Wiem ze się nie powinnam poddawać ale czuje że mi była pisana tylko 1 ciąża. Ja jestem taka czarownica często to co przeczowam się niestety sprawdza. Wiem to dziwne.
 
Dzień dobry wszystkim. powtórzyłam test. ten sam co wczoraj. niewiem co jest grane ale wczorajszy wyszedł dużo wyraźniejszy niż dzisiaj. chyba znów się nie uda. :sad: kreska powinna być dużo mocniejsza,a jest słabsza. :sad::sad:  Miłego dnia wszystkim życzę.

Izabela, moze faktycznie wyluzuj z tymi testami? Wiem że łatwo sie mówi, ale takie negatywne emocje mogą wpływać też na ewentualnego kropka.... No i po co sie dołowac czarnymi myslami? Idz na bete i dawaj nam szybciutko znać co i jak, ja trzymam mocno kciuki i tulę. &&&&

Hej Wszystkim :) powiem Wam ze Moj to sie tak napalil na dziecko ze teraz ciagle by sie przytulal i nie ma mowy o gumkach, co lepsze tylko pyta kiedy juz beda te dni zeby bylo wieksze prawdopodobienstwo zajscia.:tak: az jestem w szoku, bo do tej pory to ciagle tylko mowil ze nie czas i wgl

Ciesz sie, tutaj niektórych do cięzko do łoża zaciągnąć :D

Ps. Właśnie dostałam okres
emoji174.png
emoji27.png

Shanley :( Tulę :*

1 listopada. Według testów owu powinnam mieć 38 dc także 1 powinien już byc na 100% czy cos wyszło czy nie...

Trzymam kciuki! :D
 
Dziewczynki, dziekuje wam wszystkim, dół minął, dzisiaj juz lepiej :) Musiałam sie komus wygadac ;) Pogadalismy wczoraj dosyc powaznie i spokojnie. Okazalo się, ze moj B. bardziej świruje na temat ciązy ode mnie... Boi się ze cos jest z nim nie tak i dlatego juz 2 cykl (o zgrozo, 2 cykl!!! :p ) zajsc nie moge. Naczytał sie jeszcze chłopina po internetach, ze po trenowaniu sztuk walki mozna byc bezpłodnym. Wiecie, urazy mechaniczne i inne sprawy.... Juz sie biedak chce badac nt niepłodności :shocked2:
Chyba w tym cyklu wyrzuce wszystkie apki płodnościowe, w sumie bardziej dla jego zdrowia psychicznego. No masakra, mówie wam, tego to sie nie spodziewałam.... Ale staneło na tym, ze seksy jak tylko bedzie ochota, on nie bedzie czekał do wieczora tylko brał od progu :D :D :D :D

PS.: Doła ma jeszcze, bo, jak to powiedział "od roku chce mnie na dziecko złapać i nie zawsze gumki zakładał" :D :D :D
No myślałam ze padne ze smiechu jak to usłyszłam, kto to widział zeby chłop babe na dziecko brał :D :D :D
 
reklama
Windy i wszystko jest dobrze. Ale wiesz takie badanie nie zaszkodzi. U facetów jest to jednak łatwiejsze (zazdroszczę :D). Ja to miałam już tyle badań a wiem że połowy nie zrobiłam.
Powodzenia w staraniach ;)
 
Do góry