reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Naprawdę? A co jeśli naprawdę nie czułam tego śluzu? Czy ta większą temperatura może swiadczec faktycznie że jest już po owulacji? Jeśli była w piątek to szkoda bo przytulałam się z facetem od 1sierpnia codziennie az do wczoraj ...oprócz piątku !!!!05.08 :(

W poprzednich cyklach zazwyczaj czułam mokrosc aż ma majteczkach podczas płodnych...może owu jeszcze przede mną...
Nie ważne..przytulać się będziemy codziennie. a 13 zrobię test.
 
Witam :)
U nas intensywny weekend, oczywiście bez czasu na przytulanki. Trudno, co ma być to będzie. Nie wiem nawet, który mam dzień cyklu, wiem tylko że owu powinna być jakoś w środku tygodnia. Ale czy będzie to nie wiem, bo wczoraj czułam okropny ból w podbrzuszu, promieniowalo aż na plecy i nogi. Mdliło mnie pół dnia. I cały czas czuję mokro. Może to jakieś zapalenie, choć dziś już nie boli tak jak wczoraj, tylko lekki dyskomfort został.
 
Witam :)
U nas intensywny weekend, oczywiście bez czasu na przytulanki. Trudno, co ma być to będzie. Nie wiem nawet, który mam dzień cyklu, wiem tylko że owu powinna być jakoś w środku tygodnia. Ale czy będzie to nie wiem, bo wczoraj czułam okropny ból w podbrzuszu, promieniowalo aż na plecy i nogi. Mdliło mnie pół dnia. I cały czas czuję mokro. Może to jakieś zapalenie, choć dziś już nie boli tak jak wczoraj, tylko lekki dyskomfort został.

To dołączam do mdłości :D Od wczoraj nie daję rady jeść słodyczy ani napić się nic słodkiego :) Tylko u mnie możliwym powodem jest cholerna pizza :D
 
Ja odziwo też nie mam ochoty na słodycze, choć uwielbiam, ale ugryzę kawałek i ochota mija, tyle że ja jeszcze w pierwszej fazie cyklu jestem podobno :)
 
Ja odziwo też nie mam ochoty na słodycze, choć uwielbiam, ale ugryzę kawałek i ochota mija, tyle że ja jeszcze w pierwszej fazie cyklu jestem podobno :)

Ja to się zastanawiam co mi jutro będzie :D
2 dni temu - piekł mnie lewy jajnik
wczoraj - bolało podbrzusze, lekkie mdłości
dzisiaj - łepetyna, mdłości
A jutro to już świra dostanę totalnego :D
 
nessi kiedy termin @? ;) ja ci mówię że coś jest na rzeczy :)

Niunius33 gratuluje, jak byk dwie kreseczki :)

Ja wkurzyłam się na m. Ma wolne, mógłby z dzieckiem wyjść, pograć z nim w piłkę czy coś bo przez tydzień nie ma siły bo zmęczony po pracy (ok ma prawo bo fizycznie pracuje) ale nie. Poszedł do garażu auto pucować. na to ma siłę :/
 
Ostatnia edycja:
Niunius33 gratuluję II kresek!Ja też po poronieniu.Jak uda mi się zajść to też będę się bać.Teraz będzie wszystko dobrze.
nessi mnie też coś mdłości napadają ale ja tak mam czesto przed okresem a termin @ mam na czwartek.Ja już jakos straciłam wiarę ze mogło się udać.
 
reklama
nessi kiedy termin @? ;) ja ci mówię że coś jest na rzeczy :)

Niunius33 gratuluje, jak byk dwie kreseczki :)

Ja wkurzyłam się na m. Ma wolne, mógłby z dzieckiem wyjść, pograć z nim w piłkę czy coś bo przez tydzień nie ma siły bo zmęczony po pracy (ok ma prawo bo fizycznie pracuje) ale nie. Poszedł do garażu auto pucować. na to ma siłę :/
@ 13.08 dziś 23dc :) i zaczynam się bać ... nie ukrywam.
Co do męża ehh ... mam podobnie z moim, tylko zamiast pucować auto to on sklepy internetowe przegląda :confused:
 
Do góry