reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Dziewczyny u mnie w 7+5tc (według usg 6+1 pozna owu) było widać dwa pęcherzyki ale bez zarodków itp. Dokładnie 6 dni później były już dwa zarodki i dwa serduszka. Także spokojnie jeśli beta rośnie to czekać do 7 tc ale z usg nie om. Trzymam kciuki za was.
My się prawie rok staraliśmy i zaszłam naturalnie w 26 dc i to podwójnie z dwóch jajek a teraz zaczynam 30tc.
Powodzenia

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Tylko cały czas myśle o tym, że beta wysoka a obraz na usg słaby. Z córką miałam ok 10 tys i na usg pęcherzyk tez nie jakiś super duży bo 1.36 ale pęcherzyk żółtkowy też już był widoczny a tu 16 tys wczoraj i ja nadal kątem oka widze tylko czarną dziurkę ....
Stwierdziliśmy z mężem dziś, że jeśli sie nie uda to był nasz ostatni raz. Chyba, że kiedyś zaliczymy jakąś "wpadkę". 3 straty w ciągu 8 m-cy to za dużo nawet dla mnie.
Kulka, ja mam nadzieję, że skoro beta u Ciebie ładnie przyrasta to wszystko będzie ok i po następnej wizycie pochwalisz się nam dobrymi wiadomościami. Niestety trzeba czekać a w naszej sytuacji te czekanie jest nie do zniesienia.
Trzymam kciuki!!!
 
Widzę dość leniwa niedziela była, malutki wpisów :) Kulka kochana, idź do tej swojej lekarki jeśli jest zaufana... Niech sprawdzi, pewnie tamten lekarz miał kiepski sprzęt :)
Mi z powodu kiepskiego sprzętu Pani ginekolog przez 2 lata nie odkryła PCOS, dopiero w szpitalu:)
 
Właśnie zauważyłam, że mój facet nie bierze jednego z leków przepisanego przez lekarza, mam dość... Ja codziennie po 6 tabletek, w kilka dni cyklu po 9, a on ma brać dwie i wielki problem. Od dwóch tygodni ma je przepisane a jest całe opakowanie... Jestem wściekła. Napisałam mu, że mam dość jego odlewania zdrowia itd. I sama przestaję brać tabletki... Ahhh ale spieprzyl mi wieczór...
 
Właśnie zauważyłam, że mój facet nie bierze jednego z leków przepisanego przez lekarza, mam dość... Ja codziennie po 6 tabletek, w kilka dni cyklu po 9, a on ma brać dwie i wielki problem. Od dwóch tygodni ma je przepisane a jest całe opakowanie... Jestem wściekła. Napisałam mu, że mam dość jego odlewania zdrowia itd. I sama przestaję brać tabletki... Ahhh ale spieprzyl mi wieczór...
Spark wiem jak to jest, my garsc tabletek a oni nawet nie moga jednej malej tableteczki wziac. To jest wkurzajace, bo przecież nam obojgu powinno zalezec..

Napisane na SM-G386F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Faceci...czasami gorzej jak z dziećmi ;-)
Spark rozumiem Cię bardzo dobrze, porozmawiaj ze swoim, może zwyczajnie zapomniał o tym, wiesz jacy są mężczyźni ;-)
Trzymam za Ciebie cały czas kciuki, powodzenia :-)
 
Jedne yabletkir bierze normalnie, mówił, że ma po nich mdłości (co jest jednym z możliwych skutków ubocznych), więc wydaje mi się, że jak te będzie brał to będzie jeszcze gorzej ...
Mi też jest źle po moich lekach, ale nie odkładam ich na bok, i nie udaje, że je biorę.
Mógł zwyczajnie powiedzieć.
 
reklama
Cześć kochaniutkie. Wracam do was. Miałam chwile załamania ale jest już dobrze. Porozmawialam z mężem na spokojnie, będziemy dalej próbować. Wkoncu kiedyś się uda. Ale tym razem daje sobie całkowicie na luz. Żadnego testowania szybciej niż tydzień po spodziewanej @.! Mam dość rozczarowania, już dwa razy testy pokazywały druga kreseczke a jednak @ była. Trzymam kciuki za was wszystkie . :p;)
 
Do góry