reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
u nas byl klient, ktory sie mna tak zauroczyl, ze byl oburzony ze ja go nie chce, mscil sie potem i moj brat jako szef sie z nim rozprawil i koles ma zakaz wstepu, ale sie dzialo, strachu sie najadlam przez psychola
Ja swój przypadek zgłosiłam ochronie. Na szczęście nagle przestał przychodzić i okazało się że się ożenił

Spark Inga kciuki zaciśnięte &&&

Senny dziś dzień, bo nawet moje nieospałe dziecko ucina się drzemkę :)
Ale ja mam moc zrobiłam zakupy, posprzątałam, zrobiła pranie i prasowanie no i oczywiście obiadek u gotowałam :p A teraz siedzę i się w ciszy relaksuje:)
 
Ja swój przypadek zgłosiłam ochronie. Na szczęście nagle przestał przychodzić i okazało się że się ożenił

Spark Inga kciuki zaciśnięte &&&

Senny dziś dzień, bo nawet moje nieospałe dziecko ucina się drzemkę :)
Ale ja mam moc zrobiłam zakupy, posprzątałam, zrobiła pranie i prasowanie no i oczywiście obiadek u gotowałam :p A teraz siedzę i się w ciszy relaksuje:)
my tez zgalaszalismy, ale jak widac uwagi mojego brata duzo daly i nie byla konieczna ich interwencja
 
Ja swój przypadek zgłosiłam ochronie. Na szczęście nagle przestał przychodzić i okazało się że się ożenił

Spark Inga kciuki zaciśnięte &&&

Senny dziś dzień, bo nawet moje nieospałe dziecko ucina się drzemkę :)
Ale ja mam moc zrobiłam zakupy, posprzątałam, zrobiła pranie i prasowanie no i oczywiście obiadek u gotowałam :p A teraz siedzę i się w ciszy relaksuje:)
Czyli nie masz typowego zmeczenia ciazowego? :)
jakies objawy ci sie pojawily?
betę robisz?
 
Czyli nie masz typowego zmeczenia ciazowego? :)
jakies objawy ci sie pojawily?
betę robisz?
Ja myślę, że na to zmęczenie ciążowe trochę wcześnie. Poza tym staram się nadrobić prace domowe zanim przyjdą mdłości (z córką miałam od 6 tc i wtedy mogłam spać całe dnie). Ogólnie to mam piersi duże, ciągnie mnie w pachwinach i sporo sikam. Bety nie robię. Jakoś nie mam przeczuć, że coś mogłoby być nie tak...

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja myślę, że na to zmęczenie ciążowe trochę wcześnie. Poza tym staram się nadrobić prace domowe zanim przyjdą mdłości (z córką miałam od 6 tc i wtedy mogłam spać całe dnie). Ogólnie to mam piersi duże, ciągnie mnie w pachwinach i sporo sikam. Bety nie robię. Jakoś nie mam przeczuć, że coś mogłoby być nie tak...

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
ja tez bety nie robilam by potem sie nie stresowac czy jest dobry przyrost
 
reklama
Do góry