reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny ja się chyba żegnam narazie bo dzisiaj beta wzrosła niecałe 10% więc znowu się nie udalo[emoji53]nie wiem co robić[emoji53]nie wiem gdzie szukać pomocy bo byłam obstawiona już lekami na maksa i nic[emoji53]chyba muszę się zacząć godzić ze nie przytule nigdy swojego dziecka[emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro. :( Tulę mocno... :*

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My lecimy w okolice Alicante. Znajomi byli rok temu w tym samym czasie i było 25-30 st. Miejmy nadzieję, że i tym razem tak będzie. Tylko kuuurcze ja nienawidzę latać. :-(

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz to był mój pierwszy lot samolotem, tragedia.. Ale plus taki że szybko kurcze 3 godzinki i na miejscu[emoji14]mój też boi się latać to jakieś prochy brał :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teraz to był mój pierwszy lot samolotem, tragedia.. Ale plus taki że szybko kurcze 3 godzinki i na miejscu[emoji14]mój też boi się latać to jakieś prochy brał :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
3 godziny?! O niee! :( Myślałam, że dwie max. Wiesz co... Ja się nie boję, ale zawsze źle się czuję. Boli mnie głowa, rzygać mi się chce... Bleee

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć!

Katarzynka oczy mi się zaszkliły jak przeczytałam Twój wpis :( ogromnie mi przykro :( i z powodu poronienia i z powodu tego jak Cię potraktował ten lekarza... Każdy lekarz na studiach powinien mieć egzamin z człowieczeństwa i empatii...
Kochana, l4 się nie przejmuj. Zostań w domu.Pozbieraj myśli, siły... To bardzo miłe, że myślisz również o swoim mężu, bo w takiej sytuacji chyba ciężko jest dopuścić do iebie myśl, że ta druga osoba również cierpi i to mocno. Ogromnie liczę na to, że już niedługo będziecie się cieszyć ciążą :*

Melania życzę ogromnie, aby ten majowy weekend był dla Was szczęśliwy :D ja zaszłam w ciążę 26-28 maj i mam z tego lutowego synka :D z ogromnym sentymentem podchodzę do tego miesiąca :)

Nessi a Wy już sie staracie, czy na razie macie uważać?

Katkakatarina co za buce z tych sąsiadów :p niestety żyjąc w bloku trzeba się wzajemnie tolerować i szanować. Nikt nikomu nie broni kupić sobie domek z dala od ludzi. Skoro zdecydowali się na mieszkanie w bloku to niech teraz nie jęczą, że przeszkadzają im ludzie dookoła.

Wczoraj przed godziną 6 obudziła mnie @ :angry: Mój cykl trwał 22 dni!!!! :angry::angry: MASAKRA!! Mam krótkie cykle 24-26 dni. Ale 22 to już przesada. Jestem pewna, że to przez pracę i stres. W ostatnim tygodniu prawie w ogóle nie spałam tylko ciągle się martwiłam. Całe szczęście, że jeszcze sie nie staram, bo zamęczyłabym to biedne dziecko stresem już na samym początku :(

I jeszcze jedno - POGODA KOSZMAR!! To ma być maj?????

To sobie ponarzekałam :p
Dziękuję. ...hihihi oby się udało :) w tej chwili to już nie wiem komu bardziej zależy mnie czy mojemu mężowi ;) żeby wiedzieć kiedy mam te dni ściągnąć sobie aplikacje z obliczaniem owolucji i oczywiście @ :mad: hihihi to niby tak informacyjnie ale z tego co zauważyłam juz sobie znaczył kiedy wypadałoby mu wziąść urlop ;)
 
Dziękuję. ...hihihi oby się udało :) w tej chwili to już nie wiem komu bardziej zależy mnie czy mojemu mężowi ;) żeby wiedzieć kiedy mam te dni ściągnąć sobie aplikacje z obliczaniem owolucji i oczywiście @ :mad: hihihi to niby tak informacyjnie ale z tego co zauważyłam juz sobie znaczył kiedy wypadałoby mu wziąść urlop ;)
Ciesz się, że mężowi zależy. Mój długi czas w ogóle nawet nie chciał gadać o drugim dziecku, mimo że Lili naprawdę jest grzecznym dzieckiem i od początku nie sprawiała żadnych kłopotów... Ja zawsze marzyłam o dzieciach z niewielką różnicą wieku. Niestety już pozamiatane.:p no ale staram się widzieć więcej plusów niż minusów. :)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję. ...hihihi oby się udało :) w tej chwili to już nie wiem komu bardziej zależy mnie czy mojemu mężowi ;) żeby wiedzieć kiedy mam te dni ściągnąć sobie aplikacje z obliczaniem owolucji i oczywiście @ :mad: hihihi to niby tak informacyjnie ale z tego co zauważyłam juz sobie znaczył kiedy wypadałoby mu wziąść urlop ;)

Melania polecam WomanLog. Mi idealnie wyliczyl dzien owulacji mimo, ze osratnie 3 cykle byly roznej dlugosci (27 dni, 34 dni, 28 dni). Sprawdzalam terami owulacyjnymi i idealnie wyliczona owulka wg apki :)

A dla ciezarnych polecam rewelacyjna apke Ovia Pregnancy. Jest po angielsku. Informuje jakiej wielkosci jest dzidzius np. Ziarenka piasku. Mozna ustawic daty wizyt, zdjecia.
Wczoraj jak moj K czytal sobie wlasnie co sie rozwija w tym momencie i mu sie ze wzruszenia oczy spocily :)

1463429943-zfacu3.jpeg
1463429952-j52uz4.jpeg
1463429963-a55gd0.jpeg
1463429973-vyguro.jpeg
1463429983-n1d1iz.jpeg
1463429990-h4vyig.jpeg
1463430007-0jhqkd.jpeg
 
Melania polecam WomanLog. Mi idealnie wyliczyl dzien owulacji mimo, ze osratnie 3 cykle byly roznej dlugosci (27 dni, 34 dni, 28 dni). Sprawdzalam terami owulacyjnymi i idealnie wyliczona owulka wg apki :)

A dla ciezarnych polecam rewelacyjna apke Ovia Pregnancy. Jest po angielsku. Informuje jakiej wielkosci jest dzidzius np. Ziarenka piasku. Mozna ustawic daty wizyt, zdjecia.
Wczoraj jak moj K czytal sobie wlasnie co sie rozwija w tym momencie i mu sie ze wzruszenia oczy spocily :)

1463429943-zfacu3.jpeg
1463429952-j52uz4.jpeg
1463429963-a55gd0.jpeg
1463429973-vyguro.jpeg
1463429983-n1d1iz.jpeg
1463429990-h4vyig.jpeg
1463430007-0jhqkd.jpeg
Mogłabym już korzystać z takiej apki... [emoji7]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry