reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej kobietki! Podczytuje was cały czas... nie mam czasu odpisywać... zaczął się najgorszy tydz przed komunią.. zakupy malowanie w środę przylatuja gościa... NIEOGARNIAM .. i jeszcze @ daje w kość.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wróciłam :)
Przejechałam 20km żeby kupić dzbanek za 7zł, ale niech tam ;D
Ah i udało się upolować numerki i literki na domek :-)
Mam takie dziwne pobolewania w podbrzuszu, jakbym miała zaraz okresu dostać, albo jakby jużsię ze mnie lało.
Troche mnie to martwi, bo nie wiem co jest grane czy to w końcu ciąża czy jakieś nie daj BOże torbiele ;/
Już świruję, czekam na ta betę jutro rano wyganiam męża żeby odebrał mój wynik.
Jak myślicie? jak wyjdzie pozytywna to dobijac się do lekarza od razu? (bo jak już mówiłam, wizyte mam 18go maja) czy czekać?
Pytam, ponieważ pravuję jako pomoc przedszkolna, poza pilnowaniem dzieciaków, sprzątam,dźwigam ciężkie przedmioty, pracuję przy chemii...
wiem wiem, powiedziecie " po jaką ciężką cholerę się pytasz? wszystko jasne" ale możliwe, że terminu niei będzie i będę musiała drałować 1,5 tyg ;/ a póki pewna nie będę to nie chce dyrektorce nic gadać bo niestety, ale atmosfera w pracy jest OKROPNA!!!1 ( same baby nie mające prywatnego życia).
Szaleństwo.

Fabimama: zobaczysz, zleci i będzie po wszystkim :) choć wiadomo, że przygotowania zjadają więcej nerwów niż sama uroczystość :)

pozdrawiam!
 
Wróciłam :)
Przejechałam 20km żeby kupić dzbanek za 7zł, ale niech tam ;D
Ah i udało się upolować numerki i literki na domek :-)
Mam takie dziwne pobolewania w podbrzuszu, jakbym miała zaraz okresu dostać, albo jakby jużsię ze mnie lało.
Troche mnie to martwi, bo nie wiem co jest grane czy to w końcu ciąża czy jakieś nie daj BOże torbiele ;/
Już świruję, czekam na ta betę jutro rano wyganiam męża żeby odebrał mój wynik.
Jak myślicie? jak wyjdzie pozytywna to dobijac się do lekarza od razu? (bo jak już mówiłam, wizyte mam 18go maja) czy czekać?
Pytam, ponieważ pravuję jako pomoc przedszkolna, poza pilnowaniem dzieciaków, sprzątam,dźwigam ciężkie przedmioty, pracuję przy chemii...
wiem wiem, powiedziecie " po jaką ciężką cholerę się pytasz? wszystko jasne" ale możliwe, że terminu niei będzie i będę musiała drałować 1,5 tyg ;/ a póki pewna nie będę to nie chce dyrektorce nic gadać bo niestety, ale atmosfera w pracy jest OKROPNA!!!1 ( same baby nie mające prywatnego życia).
Szaleństwo.

Fabimama: zobaczysz, zleci i będzie po wszystkim :) choć wiadomo, że przygotowania zjadają więcej nerwów niż sama uroczystość :)

pozdrawiam!

Ja bym poczekala z wizyta bo tak wczesnie to gin niczego nie zobaczy. Ale to moja opinia :) nie lubie latac bez sensu do lekarzy jesli wiem co powiedza ;)
 
Kasiu, Paraplu ma rację z wizytą u lekarza, chyba, że musi Ci przepisać leki, albo chcesz zwolnienie to wtedy z beta na wizytę. W 6 tygodniu już ładnie będzie widać.
Z informacją o ciąży lepiej w pracy się wstrzymać, jak nie masz nikogo zaufanego.
 
Paraplu, Asia 669 : dziękuje :-) i widzę, że jdnak się myliłam i mam czekać :D
zobaczymy co z tą betą, będą na siebie uważała po prostu do wizyty i tyle :-) chyba, że zacznie sie cos dziać ze mną niedobrego to wtedy polecę :-)

Dziękuję Wam staraczki :)
 
a co do pracy i zaufanych osób to ekhm...tam plotka goni plotkę, w styczniu poszlam na tygodniowe l4 i już wszystkie sobie wmówiły, że jestem w ciązy.
porażka....a potem patrzą na Ciebie jak na glupka i obserwują brzuch czy rosnie. ;/
 
Któraś się może orientuje jak zamknąć konto na bellybestfriend ? Dobijają mnie powiadomienia o ciąży której już nie ma. Dzisiejsze : Twój 15 tydzień ciąży ...
 
Witam...uf...co za weekend. ...myślałam że odpocznie a tu w sobotę koszenie trawnika sprzątanie domu sadzenie kwiatków poprostu szał a niedziela. ....chyba w życiu nie miałam tylu gości w jeden dzień. ...nie oamietam żebym wszytkich zapraszał. ... ;) no miło było ale o odpoczynku można zapomnieć ;)
 
Czesc dziewczynki. My caly weekend na powietrzu. Pogoda cudowna.
Dzis 28dc- plamien na @ brak. Wczoraj popoludniu zrobilam test- akurat zahaczylismy o rosmana jadac na grila. Nie ma nawet cienia II kreski- tak więc moja @ nadrabia poprzedni cykl i teraz pewnie się spoźni. Troche mi to nie na rękę, bo akurat wypadnie mi wtedy na nasz wyjazd.
W każdym razie jak już sie zacznie to wracam do staranek
 
reklama
Do góry