reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej!

Katarzynka no gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D Spokojnej i nudnej ciąży życzę :D

Bertha kurcze :/ też tak miałam kiedyś, że test wyszedł fałszywie pozytywny (test strumieniowy z rossmana). Wiadomo jakie to rozczarowanie :(

Yesenia powodzenia jutro. A tego brzucha nie będę komentować, bo sama już dawno pojechałabym do lekarza.

Męzu dziś o 5 rano pojechał na giełdę i kupił kwiaty na balkon. Zaraz będziemy je sadzić.


Pięknej soboty życzę! :)
 
reklama
hej laski
Spark no te mdlosci wykanczaja, ale uspokajaja mnie
Bertha, kurcze skoro beta ujemna to skad te cienie na tescie?

Wlasnie nie kumam. Wadliwe jakies? Za długo po zrobieniu patrzyłam moze - bo rzeczywiście - siknelam i poszłam jeszcze spać i sprawdziłam po godzinie wynik testu.
We krwi chyba najpierw jest beta a potem w moczu, nie?
 
Wlasnie nie kumam. Wadliwe jakies? Za długo po zrobieniu patrzyłam moze - bo rzeczywiście - siknelam i poszłam jeszcze spać i sprawdziłam po godzinie wynik testu.
We krwi chyba najpierw jest beta a potem w moczu, nie?
nie patrz na test po godzine, bo zachodza reakcje chemiczne, duzo sie slyszy, ze testy amil i rossmannowskie wlasnie daja takie bladziochy mimo iz ciazy nie ma, jak bedziesz w ciazy to Ci wyjdzie kreska od razu po kilku minutach, nawet cien, ale od razu a nie po godzinie...wiem z doswiadczenia, jak teraz ten robilam miesiac temu to od razu sie pokazala kreska i szybko zaczela ciemniec, nie mialam watpliowosci, mam go do dzis schowanego :-) :) a i masz racje lepiej isc na bete i moim zdaniem poczekaj do 14 dpo a nie 11 czy 12 dpo, bo wtedy moze Ci nie wyjsc i sie rozczarujesz
 
Bertha głupie testy :wściekła/y: współczuję Ci kochana.

Jak Wam pisałam mój mąż jest na poligonie. Juz spisałam ten miesiąc na straty ale wczoraj mogłam do Niego pojechać. Teoretycznie miałam mieć właśnie wczoraj owulacje... Czas pokaże co będzie, może się udało :sorry2: staram się jednak nie nastawiać :)

Miłej niedzieli :)
 
Hej!

Katarzynka no gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D Spokojnej i nudnej ciąży życzę :D

Bertha kurcze :/ też tak miałam kiedyś, że test wyszedł fałszywie pozytywny (test strumieniowy z rossmana). Wiadomo jakie to rozczarowanie :(

Yesenia powodzenia jutro. A tego brzucha nie będę komentować, bo sama już dawno pojechałabym do lekarza.

Męzu dziś o 5 rano pojechał na giełdę i kupił kwiaty na balkon. Zaraz będziemy je sadzić.


Pięknej soboty życzę! :)

Dziękuję, ale jeszcze czekam na betę :-)
nie wiem dlaczego, ale jakos ostroznie podchodzę do tematu, boję sięcieszyć, zwłaszcza, że ostatnio miałam wykrytą bakterię ureaplasmę czy jakoś tak.
Generalnie jestem 2mce po leczeniu i od razu ciąża? zobaczymy :)
Dam znać i trzymam za Was wszystkie kciuki!!!! musi się w końcu udać!
Zaraz wybieramy się z mężem i siostrą do Ikei ;) w poszukiwaniu inspiracji do urządzenia naszego domku :)

MIŁEJ NIEDZIELI !:biggrin2:
 
Bertha! trzymam za Ciebie kciuki kochana, ja jutro odbieram betę, okaże się czy moje testy były wiarygodne czy też ściemniają.

Buziaki!
 
Dziękuję, ale jeszcze czekam na betę :-)
nie wiem dlaczego, ale jakos ostroznie podchodzę do tematu, boję sięcieszyć, zwłaszcza, że ostatnio miałam wykrytą bakterię ureaplasmę czy jakoś tak.
Generalnie jestem 2mce po leczeniu i od razu ciąża? zobaczymy :)
Dam znać i trzymam za Was wszystkie kciuki!!!! musi się w końcu udać!
Zaraz wybieramy się z mężem i siostrą do Ikei ;) w poszukiwaniu inspiracji do urządzenia naszego domku :)

MIŁEJ NIEDZIELI !:biggrin2:

Kocham Ikee :)

Dziewczyny 3mam kciuki!!!


U mnie przepiekna pogoda a ja sie kisze w pracy :( jeszcze taki upal, ze poce sie jak swinka :)
 
reklama
My wczoraj byliśmy na grillu, była taka piękna pogoda, a dzisiaj zachmurzone niebo niestety..:/
 
Do góry