reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Odebrałam juz te wyniki. Beta 10 dni po poronieniu prawie 200
Chyba za dużo , lekarz mówił ze powinna być zero. Kurde nie wiem. Nie miałam zabiegu , samo się miało wszystko oczyścić.
Ech.. dobija mnie to.
Oczywiście nie wspomnę o reszcie wyników. Wszystko poniżej normy, najbardziej płytki krwi, to chyba było do przewidzenia [emoji5]

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Odebrałam juz te wyniki. Beta 10 dni po poronieniu prawie 200
Chyba za dużo , lekarz mówił ze powinna być zero. Kurde nie wiem. Nie miałam zabiegu , samo się miało wszystko oczyścić.
Ech.. dobija mnie to.
Oczywiście nie wspomnę o reszcie wyników. Wszystko poniżej normy, najbardziej płytki krwi, to chyba było do przewidzenia [emoji5]

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
nieprawde lekarz mowil, mi 7 tygodni beta spadala!
 
Hej jesten tu nowa. Od 3dni bola mnie piersi dzisiaj zauważylam zauwyzylam dziwnie czerwone sutki. Okres powinnam dostac za tydzien w czwrtek. Nie wytrzymalan czekania i zrobilam dzisiaj bete wyniki beda wieczorem. Pozdrawiam

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej jesten tu nowa. Od 3dni bola mnie piersi dzisiaj zauważylam zauwyzylam dziwnie czerwone sutki. Okres powinnam dostac za tydzien w czwrtek. Nie wytrzymalan czekania i zrobilam dzisiaj bete wyniki beda wieczorem. Pozdrawiam

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
hej, nie za szybko na bete? ile dni po owu jestes?
 
Dyana ja mam tak w tym cyklu.18 dc po nocy jak wstałam to czułam się jak przed okresem- pobolewanie podbrzusze, napady gorąca i irytacja.Następnego dnia przeszło.Dziś mam 21 dc.W lutym miałam tak ze tydz.przed okresem już mnie podbrzusze pobolewalo i czułam się taka nabrzmiala.U mnie ostatnio co cykl to inaczej.
 
Dyana ja mam tak w tym cyklu.18 dc po nocy jak wstałam to czułam się jak przed okresem- pobolewanie podbrzusze, napady gorąca i irytacja.Następnego dnia przeszło.Dziś mam 21 dc.W lutym miałam tak ze tydz.przed okresem już mnie podbrzusze pobolewalo i czułam się taka nabrzmiala.U mnie ostatnio co cykl to inaczej.
u mnie te cykle kiedy nie bylam w ciazy byly cale w objawach a ten kiedy zaszlam nie, dopiero w terminie @ sie pojawily objawy
 
reklama
Do góry