reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

1519639177-9a6e2d4fd3e774c7-aaaaaa.jpeg


Razem z kosmitą, który już nie wyglądają jak kosmita, wysyłamy ciążowe fluidy i życzymy samych dwóch kreseczek na testach [emoji4]

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczności :)
 
reklama
Witam w 2dniu cyklu, na 3 cykle przed rozpoczęciem starań. :) Z racji, że i tak czekam do maja ze staraniami, zdążyłam już trochę stracić zainteresowanie tematem. Do wczoraj. Pojechaliśmy do znajomych przywitać ich 6 tygodniową córeczkę. Jak nie chcecie się nakręcać polecam unikać wszelkich niemowlaków. :D I w ogóle dzieci i brzuchatych koleżanek. :D Bo kurde zapomnieć potem nie można!

@ONAONAONA pamiętamy i gratulujemy! Pamiętam nawet ostatni raz, jak pisałaś. Nakręcałyśmy się we dwie objawami i obie byłyśmy pewne, że jesteśmy w ciąży. Żadna z nas nie była. :p

Haha nic mi nie mow. Teraz widze co to naprawdę bol piersi:p sa jak 2 kamienie a przy dotyku oblewa mnie fala ciepla z bólu lol
I wiesz co jest najsmieszniejsze... Doszukiwalam sie zmian w sluzie..byle bielszy a zapomnialam ze z cora mialam dosłownie wode przed okresem i tym razem jest tak samo:) totalnie mokro jakby czlek popuscil...nie da sie tego pomylic a jednak totalnie o tym zapomnialam ze i tak moze byc;)

W tym szczesliwym cyklu 13dc mialam rozowy sluz a14 dc caly dzien kawa z mlekiem! 15dc rozowy ...tak nie miewalam i pamietam jak do M mówiłam ze bylo za Ostro! I mnie uszkodzil! Hahaha az sie Wystraszyl:)

@KatiNails to u Was już tak daleko z tym mieszkaniem? Kiedy się przeprowadzacie? :D

@ONAONAONA a idź pan w chu* z tymi wzdęciami. Już myślałam, że mi wszystko przeszło, a wczoraj mnie tak złapały, że brzuch jak w 6 miesiącu. Nie mam pojęcia, co może pomóc, ale oby szybko przeszło! :)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzis mi jajniki daly popalic! Wzdecia i piersi!!! Ale ciesze sie pf kors;)
Wrocilam wlasnie z pracy i zrobiłam test znow bo nie dowierzam!
Pamietam 4 5 i 6 miesiąc najlepsze co do dolegliwosci ciazowych;)
Z cora mialam do 12tyg mdlosci... Ciekawe jak będzie tym razem


ONAONAONA- gratuluję z całego serca [emoji8]

I tak jak mówiłam trzeba odpuścić forum. Mi też dzięki temu się udało.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziekuje dziewczyny. Wspaniale uczucie :rofl2: i trzymam mpcno kciuki za dziewczyny!!
 
@ONAONAONA oby tych mniej przyjemnych objawów było jak najmniej :D ja też zrobiłam chyba z 5 testów jeszcze po pierwszym pozytywnym. To chyba normalne :D

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ONAONAONA oby tych mniej przyjemnych objawów było jak najmniej :D ja też zrobiłam chyba z 5 testów jeszcze po pierwszym pozytywnym. To chyba normalne :D

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

hihi wiem wiem normalne , jeszcze 2 zrobie bo mam haha:)
wiesz troche pamietam tych 'cudnych dolegliwosci' , najlepiej jak skupimyy sie na kruszynach :-D
 
Witam się w 34 dc z rana ;) u mnie
dzisiaj takie widoki :D


CAM00141-1.jpg


4 cykl starań, termin porodu według OM - 1 listopada 2018

Objawów oprócz bolących piersi nie miałam, nigdy w życiu piersi przed @ nie bolały mnie no ale nie chciałam się nakręcać :-D

Bety robić nie będe bo z synem tez nie robiłam i mam podobne zdanie na temat bety jak @agrafka07 :D

Wizyta u lekarza 14 marzec to będzie 6 tyg i 6 dni :)

Staranka co drugi dzień w nieparzyste dni cyklu :p

Powodzenia dziewczyny trzymam kciuki ;) :*

 

Załączniki

  • CAM00141-1.jpg
    CAM00141-1.jpg
    453,9 KB · Wyświetleń: 871
Witam się w 34 dc z rana ;) u mnie
dzisiaj takie widoki :D


Zobacz załącznik 840567

4 cykl starań, termin porodu według OM - 1 listopada 2018

Objawów oprócz bolących piersi nie miałam, nigdy w życiu piersi przed @ nie bolały mnie no ale nie chciałam się nakręcać :-D

Bety robić nie będe bo z synem tez nie robiłam i mam podobne zdanie na temat bety jak @agrafka07 :D

Wizyta u lekarza 14 marzec to będzie 6 tyg i 6 dni :)

Staranka co drugi dzień w nieparzyste dni cyklu [emoji14]

Powodzenia dziewczyny trzymam kciuki ;) :*

Gratulacje [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Witam się w 34 dc z rana ;) u mnie
dzisiaj takie widoki :D


Zobacz załącznik 840567

4 cykl starań, termin porodu według OM - 1 listopada 2018

Objawów oprócz bolących piersi nie miałam, nigdy w życiu piersi przed @ nie bolały mnie no ale nie chciałam się nakręcać :-D

Bety robić nie będe bo z synem tez nie robiłam i mam podobne zdanie na temat bety jak @agrafka07 :D

Wizyta u lekarza 14 marzec to będzie 6 tyg i 6 dni :)

Staranka co drugi dzień w nieparzyste dni cyklu :p

Powodzenia dziewczyny trzymam kciuki ;) :*

Pięknie, serdecznie gratuluję :)
 
Witam się w 34 dc z rana ;) u mnie
dzisiaj takie widoki :D


Zobacz załącznik 840567

4 cykl starań, termin porodu według OM - 1 listopada 2018

Objawów oprócz bolących piersi nie miałam, nigdy w życiu piersi przed @ nie bolały mnie no ale nie chciałam się nakręcać :-D

Bety robić nie będe bo z synem tez nie robiłam i mam podobne zdanie na temat bety jak @agrafka07 :D

Wizyta u lekarza 14 marzec to będzie 6 tyg i 6 dni :)

Staranka co drugi dzień w nieparzyste dni cyklu [emoji14]

Powodzenia dziewczyny trzymam kciuki ;) :*

Pięknie[emoji173]
Zła passa przełamana! Teraz juz poleeeeciii!
[emoji221][emoji221][emoji221]
Gratulacje[emoji7]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Witam się w 34 dc z rana ;) u mnie
dzisiaj takie widoki :D


Zobacz załącznik 840567

4 cykl starań, termin porodu według OM - 1 listopada 2018

Objawów oprócz bolących piersi nie miałam, nigdy w życiu piersi przed @ nie bolały mnie no ale nie chciałam się nakręcać :-D

Bety robić nie będe bo z synem tez nie robiłam i mam podobne zdanie na temat bety jak @agrafka07 :D

Wizyta u lekarza 14 marzec to będzie 6 tyg i 6 dni :)

Staranka co drugi dzień w nieparzyste dni cyklu :p

Powodzenia dziewczyny trzymam kciuki ;) :*


No i patrzcie, jaka szczęściara! Znikła na jeden cykl i się udało. Gratuluję! :D
Takie powroty lubię. Możecie znikać, jeśli będziecie wracać z takimi informacjami. :)
 
reklama
Do góry