reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Maz zbadał nasienie... i nie wiem czy panikowac. Jest taki wpis:
"W preparacie bezpośrednim: po odwirowaniu materiału plemników nie znaleziono"
Czy to znaczy ze jądra mojego męza w ogóle plemników nie produkują? :( jest moze byc tak ze np. nasienia było za mało czy coś... maz wspominał ze ze stresu to w tym pojemniczku oddał spermy znikomą ilośc.

Zadzwoń najlepiej tam gdzie robiliście zbadania bo tam pewnie powiedzą o co chodzi .
Mój mąż tez miał bardzo mały tzw ejakulat . Ze stresu bardzo mało , ale w badaniu była informacja ile plemników ruchomych , dobrze zbudowanych itd .
Nie martw się :) może jakiś błąd u nich :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zadzwoń najlepiej tam gdzie robiliście zbadania bo tam pewnie powiedzą o co chodzi .
Mój mąż tez miał bardzo mały tzw ejakulat . Ze stresu bardzo mało , ale w badaniu była informacja ile plemników ruchomych , dobrze zbudowanych itd .
Nie martw się :) może jakiś błąd u nich :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Barwa: mlecnoszara, nieprzezroczysta czyli ok
Upłynnienie: upłynnione zupełne po 30 min
PH= 8.0 czyli ok
Objętosc: 1ml

W preparacie bezpośrednim:
po odwirowaniu materiału plemników nie znaleziono

Leukocyty: 2-3 wpw
dośc liczne ziarna i kulki lecytyny

Tak wygląda wynik, do gina idę dopiero w piątek :( maz pytał Pania na recepcji to powiedziała Jemu ze badanie powinien powtórzyc i tyle tylko sie dowiedział
 
Jak Wy sprawdzacie to dokładnie ? Boje się tam zagrzebać :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko wkładam palec i czuje :p

Ola a czy Ty miałaś ból dołu brzucha i jajników ?

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam ból brzucha tylko przez dwa dni, dzień przed owu i w owu (tak myślę) ale nie jestem pewna czy jajników też bo szczerze to nie przywiązywałam do tego uwagi. Później nie pamiętam czy miałam jakieś objawy zagnieżdżenia. Tyle że u mnie może ten ból był trochę stłumiony przez to że to był pierwszy cykl po odstawieniu anty.
 
Barwa: mlecnoszara, nieprzezroczysta czyli ok
Upłynnienie: upłynnione zupełne po 30 min
PH= 8.0 czyli ok
Objętosc: 1ml

W preparacie bezpośrednim:
po odwirowaniu materiału plemników nie znaleziono

Leukocyty: 2-3 wpw
dośc liczne ziarna i kulki lecytyny

Tak wygląda wynik, do gina idę dopiero w piątek :( maz pytał Pania na recepcji to powiedziała Jemu ze badanie powinien powtórzyc i tyle tylko sie dowiedział

Niech powtórzy .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niech powtórzy .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

tak zrobi.... tylko teraz mam 5 dni do owulacji a by oddac nasienie musi miec przerwę od seksu od 3-7 dni. I nie wiem co robic.. czy odpuścic ten cykl a niech się zbada czy mimo wszystko próbowac a niech zbada pod koniec mojego cyklu.
 
tak zrobi.... tylko teraz mam 5 dni do owulacji a by oddac nasienie musi miec przerwę od seksu od 3-7 dni. I nie wiem co robic.. czy odpuścic ten cykl a niech się zbada czy mimo wszystko próbowac a niech zbada pod koniec mojego cyklu.

Może najpierw zbadajcie ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
tak zrobi.... tylko teraz mam 5 dni do owulacji a by oddac nasienie musi miec przerwę od seksu od 3-7 dni. I nie wiem co robic.. czy odpuścic ten cykl a niech się zbada czy mimo wszystko próbowac a niech zbada pod koniec mojego cyklu.

To Wasze pierwsze staranka ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To Wasze pierwsze staranka ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Staramy się od 16 cykli.. nie mniej jednak lekarz twierdził ze mam problem z owulacją i mam ją teraz stymulowaną CLO, dopiero drugi cykl chodzę na monitoring owulacji, w poprzednim pęcherzyki pieknie rosły i same pękły a mimo wszystko ciązy nie było.
 
Do góry