reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ło jezu. Ale mam zgage. Wczoraj wypiliśmy litr musujacej bialej kadarki coby sie nie zmarnowalo a efekt tego taki że pół nocy mnie suszylo a jak wypilam jakieś pol lotra pepsi duszkiem bo nic innego pod ręką nie mialam, to taka zgaga mnie chwycila ze do twraz trzyma :-/ bleee jak ja dawno zgagi ani kaca nie mialam :-/

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Nawet nie wiesz jak nam ciebie tutaj brakuje [emoji8]

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny,znów zniknęłam :)ale ślub, potem święta i tak jakoś wyszło..
Miałam testować 24 w dzień spodziewanej @ ale z zabiegania i wogóle postanowiliśmy za testować 22 i to popołudniu. Wynik? Biel Vizira. Jednak może było za wcześnie.. przy moich wydłużonych i mocno ruchomych cyklach... ale dziś mija 44 dzień cyklu i nadal @ brak. Dziś kupuje test. Trzymajcie kciuki bym znów nie zobaczyła jednej kreski.... to już 10 cykl....:(
Kochana bete zrob ona bedzie najbardziej pewna. No i wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia:*

dqpr3e5e7ell0w0u.png
 
Hejo! Pisałam kilka dni temu, że straciłam fasolkę. Nie skończyło się na tym. Krwawienie nie ustawało, pojawił się ból. Diagnoza: ciąża pozamaciczna. Jestem teraz 3 dni po usunięciu jajowodu. Więc wracać do gry będę z szansami pomniejszonymi o połowę. Ponoć jajowód był nieprawidłowy. Martwię się tylko, co z drugim...
Teraz już jest ok, cieszę się, że po wszystkim, ale za mną 2 tygodnie ostrego stresu. Pamiętacie, jak się cieszyłam z dużego przyrostu bety przed świętami? O kant tyłka tę betę rozbić, u mnie nie oznaczała prawidłowej ciąży.
Wypoczywam sobie teraz i trzymam kciuki za Wasze kreseczki. Ja na razie nie mam ochoty wracać do gry a i tak mam zakaz. :)
Wracaj szybko do zdrowka i przykro mi. Ja tez narazie musialam odpuscic starania przez diagnoze lekarza.

dqpr3e5e7ell0w0u.png
 
Hejo! Pisałam kilka dni temu, że straciłam fasolkę. Nie skończyło się na tym. Krwawienie nie ustawało, pojawił się ból. Diagnoza: ciąża pozamaciczna. Jestem teraz 3 dni po usunięciu jajowodu. Więc wracać do gry będę z szansami pomniejszonymi o połowę. Ponoć jajowód był nieprawidłowy. Martwię się tylko, co z drugim...
Teraz już jest ok, cieszę się, że po wszystkim, ale za mną 2 tygodnie ostrego stresu. Pamiętacie, jak się cieszyłam z dużego przyrostu bety przed świętami? O kant tyłka tę betę rozbić, u mnie nie oznaczała prawidłowej ciąży.
Wypoczywam sobie teraz i trzymam kciuki za Wasze kreseczki. Ja na razie nie mam ochoty wracać do gry a i tak mam zakaz. :)
To że bedziesz miec jeden jajowod w trakcie starań wcale nie znaczy że się nie uda :-* może akurat szybko Wam pójdzie, i zajdziesz w ciążę szybciej niż ja :-*

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
reklama
Do góry