reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej dziewczyny. Wlasnie pędzę na betę. Po dzisiejszej nie przespanej nocy z bólami lewego jajnika i nogi sądzę że coś jest nie tak. Żaden ginekolog teraz nie przyjmuje bo przecież sylwester. Czuję się bezradna.

w57vs65gllndxusy.png
Ej nie denerwuj sie na zapas. Napewno wszystko jest wporządku

Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png
 
reklama
Witajcie w ten wspaniały piątek :) Sfilmowałam się przez Was i rano pobiegłam na Bete, bo w Sylwestra bała bym się cokolwiek wypić. Nie spodziewam się tam niczego, bo nawet nie wiem kiedy i czy miałam owulacje, przez to badanie. Ale wole sie upewnić, że nic nie zepsuje... Buziaki na cały dzień :*
 
Witajcie w ten wspaniały piątek :) Sfilmowałam się przez Was i rano pobiegłam na Bete, bo w Sylwestra bała bym się cokolwiek wypić. Nie spodziewam się tam niczego, bo nawet nie wiem kiedy i czy miałam owulacje, przez to badanie. Ale wole sie upewnić, że nic nie zepsuje... Buziaki na cały dzień :*
Daj znać jak będą wyniki ;)

ckai9jcgjazlduyd.png
 
Witajcie a mnie nic nie boli żadnych objawów więc spokojnie czekam a @ :) A wiecie jaka ja wczoraj miałam ochotę na barszcz czerwony :D Masakra, na taki z uszkami :D :D :D oczywiście skoczyłam do sklepu kupiłam uszka (bo mi się samej nie chciało robić :p ) I ze trzy talerze zjadłam :D :D :D Ja to zawsze przed @ mam jakieś różne zachcianki :D Miłego dnia dziewczyny :)
 
Hej dziewczyny. Wlasnie pędzę na betę. Po dzisiejszej nie przespanej nocy z bólami lewego jajnika i nogi sądzę że coś jest nie tak. Żaden ginekolog teraz nie przyjmuje bo przecież sylwester. Czuję się bezradna.

w57vs65gllndxusy.png
Spokojnie to dopiero początek ciąży więc raczej ten ból to nic złego. Dziewczyny często na początku ciąży narzekają na ból jajnika więc może on trwać do jakiegoś tygodnia, ja dokładnie tego nie wiem. Ale na twoim miejscu bym się tak nie zamartwiała ale oczywiście betę zrób i po sylwestrze do lekarza idź
 
Witajcie a mnie nic nie boli żadnych objawów więc spokojnie czekam a @ :) A wiecie jaka ja wczoraj miałam ochotę na barszcz czerwony :D Masakra, na taki z uszkami :D :D :D oczywiście skoczyłam do sklepu kupiłam uszka (bo mi się samej nie chciało robić :p ) I ze trzy talerze zjadłam :D :D :D Ja to zawsze przed @ mam jakieś różne zachcianki :D Miłego dnia dziewczyny :)


Ja wczoraj na śniadanie zjadlam jajecznice ze śledziami albo śledzie z jajecznicą ;) sama nie wiem ;)
 
reklama
Do góry