reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Haha czyli nie miałam racji [emoji23]

ckai9jcgjazlduyd.png
Oj tam jeszcze nic nie jest przesądzone :p Pewność będziemy mieli dopiero przy drugich prenatalnych 12 lutego :) Jak usłyszałam, że jest coś między nóżkami to przed oczami mignęły mi tylko te słodkie sukienki itp :p

Jejku jak pięknie [emoji7]
Gratulacje [emoji173][emoji173][emoji173]

9ewnqqmzi7le71mi.png
Pierwszy raz miałam łzy w oczach jak zobaczyłam te malutkie rączki i nóżki [emoji173] Do tego pierwszy raz się tak bardzo ruszał i obracał [emoji7]

Ola a masz jakieś zdj maleństwa?

9ewnqqmzi7le71mi.png
Zdjęcie mam jedno ale nie przy sobie i mało co widać, taka jakby fasolka jak na drugim usg tylko, że większa bo miałam pierwszy raz robione przez brzuch, do tego to moje tyłozgięcie też robi swoje. Chociaż nie pomyślałam bo mogłam poprosić żeby pstryknął fotkę jak było dobrze widać rączki i nóżki, no ale cóż, następnym razem poproszę :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny zastanawiamy się nad zakupem filmu w 4d tylko nie wiem czy z drugiego prenatalnego czy z trzeciego? Kiedy się to w ogóle wykonuje?
 
Buehehe... Nie odpuszczaj mu, nie ma lekko [emoji23]. Dzisiaj może być złoty strzał.

Przypomniała mi się przy okazji historia jak @Elodia zasnęła w trakcie [emoji23].
Hahha... nie no odpuszcze mu wczoraj test ujemny dzis raczej jeszcze tez to niech zbiera sily na maraton 31.12-5.01 =D

Mysle, ze te wpadeczke miał bo skurcz go zaraz w posladku zlalap... no meczyl sie mocno. Noe moglam go rozciagnac #D

Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png
 
Hej dziewczyny. Wlasnie pędzę na betę. Po dzisiejszej nie przespanej nocy z bólami lewego jajnika i nogi sądzę że coś jest nie tak. Żaden ginekolog teraz nie przyjmuje bo przecież sylwester. Czuję się bezradna.

w57vs65gllndxusy.png
 
reklama
Do góry