reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej kobitki my po bobosexach. Między 14 a 16 tak mnie bolał jajnik ze nie moglam siedzieć. Ale śluz dalej krem. Mam nadzieje, ze poświęcenie na coś się przyda .
@marc dawaj tego testa i nie sciemniaj nam tu. Kogo jak kogo, ale nie nas
Dziewczyny dobrze, ze na wizytach wszystko ok.
I jak było?[emoji16][emoji16] my pewnie wieczorkiem posmigamy;) no ja też się cieszę, ze wszystko ok, przynajmniej wiem, ze nie ma przeciwskazan. Doktor mi powiedział, ze jestem ciasniutka[emoji19]. Fajnie, ale z ust gościa, który siedzi miedzy Twoimi nogami,jeszcze znajomego, to tak średnio słyszeć ;D aż mowilam do mojego, czemu nie chwalił wcześniej [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doskonale Cię rozumiem. Odkąd mam dom wolę w ogródku coś porobić, poleżeć niż na imprezy chodzić ze znajomymi. O kasie to też nie mówię bo każdy taki wypad kosztuje a ja to wolę w dom wsadzić.
Najbardziej mnie chyba wkurza że ludzie myślą że jak mam dom to mam w ch.... kasy a że mam na niego kredyt do końca życia że nie jeżdżę na wczasy nie kupuję sobie ciuchów i jeżdżę gratem bo każda złotówka idzie na dom to nikt nie widzi. Mam dom to muszę spać na kasie wrrrrr....


A próbowałaś innych zastrzyków? Na mnie pregnyl też nie zawsze działał nawet w poczwórnej dawce a ten zastrzyk na o (nie pamiętam teraz nazwy) działa.
Owitrelle
 
I jak było?[emoji16][emoji16] my pewnie wieczorkiem posmigamy;) no ja też się cieszę, ze wszystko ok, przynajmniej wiem, ze nie ma przeciwskazan. Doktor mi powiedział, ze jestem ciasniutka[emoji19]. Fajnie, ale z ust gościa, który siedzi miedzy Twoimi nogami,jeszcze znajomego, to tak średnio słyszeć ;D aż mowilam do mojego, czemu nie chwalił wcześniej [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi kiedyś doktor powiedział " fajnie się Panią bada":-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I jak było?[emoji16][emoji16] my pewnie wieczorkiem posmigamy;) no ja też się cieszę, ze wszystko ok, przynajmniej wiem, ze nie ma przeciwskazan. Doktor mi powiedział, ze jestem ciasniutka[emoji19]. Fajnie, ale z ust gościa, który siedzi miedzy Twoimi nogami,jeszcze znajomego, to tak średnio słyszeć ;D aż mowilam do mojego, czemu nie chwalił wcześniej [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Było super
Mi by sie głupio zrobiło, jakby mi gin tak powiedział
@mfifi04 takich tekstów mój też nue rzuca. Wogole mój to bardzo taktowny.
 
Screenshot_20170531-194002.jpg
Nie no ponoć mam faktycznie wąska pochwę i dlatego tak mówił. On ogólnie jest też bardzo taktowny[emoji16]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
To twoj jest zadowolony hihi.
Wyżej mój skomplikowany wykres z tego cyklu. Na początku temp różnie mierzona. I jutro też zamiast o 6 muszę o 5 zmierzyć.
 

Załączniki

  • Screenshot_20170531-194002.jpg
    Screenshot_20170531-194002.jpg
    96,2 KB · Wyświetleń: 591
reklama
Do góry