reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@MoKa wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i przede wszytskim Dzidzi, a jak ona juz bedzie to bedzie i szczescie i radosc :)

@Wonderful super wycieczka, piekne zdjecia :)

Obiecałam, że wstawię zdjęcie mojego dzieciątka, więc proszę :)

Jaki sliczny, super :)

@Lanvine nie chce zapeszać, oby właśnie tak było , jutro powtarzam bete zobaczyny czy wzrośnie. Według moich to powinien być 5 tydzień więc wynik jest za niski wczoraj było 11,5 , chyba ze owulacji sie opoznila. Nie mogę sobie miejsca znaleźć
emoji53.png

Czekam niecierpliwie z zacisnietymi kciukami! :tak:

Chociaż trzeba się nastawić, że jest specyficzny jak zresztą wielu naprotechnologów - jest bardzo wierzący z tego co widziałam (dyplom od papieża na ścianie itp).

hahahaha od razu wyobrazilam sobie obraz Papieza na przeciwko fotela gin jak razem z lekarzem zaglada :laugh2::laugh2::laugh2:

Nie bierzcie mnie za jakiegoś freaka, który.wszystko naturalnie i podciera się liściem bananowca
emoji23.png

No mysle ze mogloby to byc nowe ekscytujace doznanie :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Dziewczyny mam pytanie jak i skad wy bierzecie te emotki rozne bo ja mam tylko te standardowe kwadratowe :baffled::errr::frown::crazy::cool::oo2::-D:-D:-D
 
reklama
@Flower jest szansa, że te emotki są jak dziewczyny piszą z komórek. Wtedy mają do wyboru ikonki dostępne na telefonach np do smsów. Chyba. Nie znam się, bo też mam tylko kwadratowe.

a a propo papieża na przeciw fotela, to może aż tak źle nie jest, bo fotel za ścianką, no ale u takich lekarzy można się spodziewać pytań czy się ma męża, albo tekstów, że zajście w ciąże to boży plan. Mam jednak wrażenie, że tacy lekarze często z braku opcji in vitro (z przyczyn wiadomych) o wiele więcej wysiłku wkładają w zgłębienie problemu.
 
@MoKa wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i przede wszytskim Dzidzi, a jak ona juz bedzie to bedzie i szczescie i radosc :)

@Wonderful super wycieczka, piekne zdjecia :)



Jaki sliczny, super :)



Czekam niecierpliwie z zacisnietymi kciukami! :tak:



hahahaha od razu wyobrazilam sobie obraz Papieza na przeciwko fotela gin jak razem z lekarzem zaglada :laugh2::laugh2::laugh2:



No mysle ze mogloby to byc nowe ekscytujace doznanie :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Dziewczyny mam pytanie jak i skad wy bierzecie te emotki rozne bo ja mam tylko te standardowe kwadratowe :baffled::errr::frown::crazy::cool::oo2::-D:-D:-D
Dziękuję [emoji5] Nie wiem czy dzisiaj zasne , straszliwie się boję jutra, mam nadzieję ,że dzidzia jest i że rośnie rośnie. Jak tylko będę miała wyniki napiszę.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję [emoji5] Nie wiem czy dzisiaj zasne , straszliwie się boję jutra, mam nadzieję ,że dzidzia jest i że rośnie rośnie. Jak tylko będę miała wyniki napiszę.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Super tutaj nic nie pomoże. Bedzie wszystko dobrze;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@MoKa sto latek i spelnienia marzen [emoji322][emoji323]
@marc dziwna sprawa tez niestety nie pomoge nigdy nie zaobserwowalam tego u siebie
Ja dzis 25 dc i znow 2 krecha mega mocna na tescie owu. Trzeci dzien z rzedu, ale chyba to dzis ten dzien [emoji3][emoji3][emoji3] bo sluz mega rozciagliwy i klucie w jajniku czuc. Tyle ze przestalam lykac donga 4 dni temu bo myslalam ze w tedy byla owu :( @Spark i tu kochana pytanie do Ciebie bo jestes wiedza nasza w tych sprawach. Czy to bardzo zle jak 3 dni przed owu przestalam brac donga? Wydluzy mi to cykl czy cos ? [emoji12]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może to głupie pytanie ale czy myślicie ze ciąża i poronienie mogło mieć wpływ na wzrost mojej wagi? Czy to może być konsekwencja burzy hormonalnej? [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aaaa @Windy91 brałam clo 5-9 dc, teraz tylko modlę się o efekt...
No to może faktycznie dobre jajca ci.rosną i stąd to plamienie [emoji16] [emoji110] och, mocno trzymam kciuki, mam dobre przeczucia [emoji16] kiedy termin @?

@Flower używamy apki babyboom forum na telefonie, z poziomu strony.są tylko kwadratowe i podstawowe [emoji1]

[emoji304][emoji292][emoji560][emoji128][emoji240][emoji64]

cbpr2ehex2xkwku1.png
 
reklama
No to może faktycznie dobre jajca ci.rosną i stąd to plamienie [emoji16] [emoji110] och, mocno trzymam kciuki, mam dobre przeczucia [emoji16] kiedy termin @?

@Flower używamy apki babyboom forum na telefonie, z poziomu strony.są tylko kwadratowe i podstawowe [emoji1]

[emoji304][emoji292][emoji560][emoji128][emoji240][emoji64]

cbpr2ehex2xkwku1.png

Ja też używam apki, a czasem piszę ze strony. Apka ma taki minus, ze jedyna reakcja na post jest polubienie go, nic więcej :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry