reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja wlasnie skonczylam pic, musze sie ogarnac i z psem wyjsc. Gnojek maly zsikal nam sie w nocy na podloge. No i do pracy...ehhh chce juz weekend.
A Ty jakie plany na dzisiaj?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nic specjalnego...aktualnie piję kawę w pracy, szef dzisiaj we Wrocławiu, więc mam chwilę wolnego :p Po pracy jadę po małego do przedszkola, muszę wskoczyć do apteki i może do jakiegoś sklepu, zrobimy razem obiad, dzisiaj szaszłyki z kurczaka, więc zapowiedział, że będzie mi pomagał i później pewnie będzie mnie męczył o jakieś świąteczne dekoracje :) Wczoraj jak wrócił z przedszkola to miał małego focha, poszedł do swojego pokoju i zaczął kończyć pisankę, którą rysował w przedszkolu i później powiesił ją na lodówkę i powiedział, że to dla mnie :) A, że było mu mało, to musiałam w internecie znaleźć jeszcze jakiś szablon i przerysować mu na kartkę, a on to kolorował :p Także podejrzewam, że dzisiaj będzie podobnie, zaraz poszukam jakiś dekoracji do zrobienia w domu, chyba że któraś z Was ma jakieś pomysły? :)

A tak w temacie świąt - co przygotowujecie do jedzenia? My idziemy na śniadanie do moich rodziców i moja mama standardowo kupiła białą kiełbasę, zrobi jajka w majonezie, sałatkę jarzynową i jakieś pieczenie, a ja się zastanawiam na żurkiem, bo mam taką mega ochotę...Znalazłam fajny przepis, bo nigdy nie robiłam: Link do: Qchenne Inspiracje » Wielkanocny żurek z białą kiełbasą i zastanawiam się jeszcze nad tą babką: Link do: Qchenne Inspiracje » Wielkanocna orkiszowa babka waniliowo – limonkowa
 
reklama
Lanvin ja chetnie.Wlasnie zrobilam druga licze ze podniesie mi cisnienie bo na razie 71/60

Paraplu lubisz swoja prace?gdzie pracujesz?Ja piesioly wzielam juz na spacer potem corka jak ze szkoly wroci z nimi wyjdzie

A skad ta krew?jestes oslabiona?sprawdzalas czy nie masz anemii?

Matko jakie niskie [emoji33]mi by glowa pekala z bolu przy takim.

A co do pracy to lubie ja na zasadzie "jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma" ;) jestem wlascicielka firmy sprzatajacej. A to, ze mi sie nie nie chce isc do pracy to kwestia nie samej pracy a tego, ze od niedzieli gardlo i nos mnie boli. Stad ta krew na chusteczkach i srednio mam ochote na wychodzenie z lozka :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Matko jakie niskie [emoji33]mi by glowa pekala z bolu przy takim.

A co do pracy to lubie ja na zasadzie "jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma" ;) jestem wlascicielka firmy sprzatajacej. A to, ze mi sie nie nie chce isc do pracy to kwestia nie samej pracy a tego, ze od niedzieli gardlo i nos mnie boli. Stad ta krew na chusteczkach i srednio mam ochote na wychodzenie z lozka :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Misia, a kiedy testujesz? Ty owu miałaś jakoś na przełomie marca/kwietnia, tak? Już coś powinno wyjść niedługo pewnie :)
 
Misia, a kiedy testujesz? Ty owu miałaś jakoś na przełomie marca/kwietnia, tak? Już coś powinno wyjść niedługo pewnie :)

Krakowskim targiem czekam do 15 kwietnia. Dzisiaj 28dc ale mozliwe, ze dluzszy cykl teraz bedzie.

Tutaj widac jaki dlugie cykle mam.
1491984860-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam kochane....
@Docia1975 duzo zdrowka dla taty ...
@Lanvin trzymam.&&& zeby malupiszonsko nie przyszlo do ciebie slońce....
@giveyourselftome wspolczuje ja bym chyba zwariowalam jakbym tyle czasu mialam na @@@ czekac masakra dlatego dziekuje Bogu za kazda @@@ w terminie chociaz modle sie tez by jej juz nie bylo ale tylko z powodu tego ze w brzuszku ktos inny zajmnie jej miejsce ...:happy:
U mnie dzis 4dc dopiero ale koniec @@@ wiec tak jak pisalam zaczynam dzialac juz teraz I to intensywnie chociaz nie nastawiam sie na nic szczegolnego bo ja to zawsze mam pod gorke ...wczesniej 34cykle zanim zaszlam to teraz tym bardziej nie spodziewam sie.cudu ....ale pocieszajaca jest mysl ze : tylko glupi ma szczescie- wiec musze byc bardzo inteligentna skoro mnie wciaz omija :-D:-D:-D
 
Paraplu no mnie tez wlasnie boli dlatego juz druga kawke popijam.A czyli to ta sama praca co kiedys :) pamietam pamietam ;)
 
Witam kochane....
@Docia1975 duzo zdrowka dla taty ...
@Lanvin trzymam.&&& zeby malupiszonsko nie przyszlo do ciebie slońce....
@giveyourselftome wspolczuje ja bym chyba zwariowalam jakbym tyle czasu mialam na @@@ czekac masakra dlatego dziekuje Bogu za kazda @@@ w terminie chociaz modle sie tez by jej juz nie bylo ale tylko z powodu tego ze w brzuszku ktos inny zajmnie jej miejsce ...:happy:
U mnie dzis 4dc dopiero ale koniec @@@ wiec tak jak pisalam zaczynam dzialac juz teraz I to intensywnie chociaz nie nastawiam sie na nic szczegolnego bo ja to zawsze mam pod gorke ...wczesniej 34cykle zanim zaszlam to teraz tym bardziej nie spodziewam sie.cudu ....ale pocieszajaca jest mysl ze : tylko glupi ma szczescie- wiec musze byc bardzo inteligentna skoro mnie wciaz omija :-D:-D:-D

Hahahaha, grunt to dobre pocieszenie :D Nie ma co porównywać, to że wcześniej tyle czasu Wam zajęło, to nie znaczy, że teraz też :* Cycki do góry i podbijamy styczeń :*
 
Witam Kochane w ten paskudny pogodowo dzień :)

@bertha dzisiaj postaram się podesłać Tobie ten jadłospis :)

@Lanvin będziesz rozmawiała z tymi Paniami o tym co powiedziały o zajaczku? Powiem Ci, ze jakieś nienormalne one są. Ja wiem, ze prezenty kupujemy my ale wierzę, ze kiedyś był np. Mikołaj i przynosił i taki obraz chcę mieć.

@Docia1975 trzymam kciuki za tate :* glowa do góry :)

Widzę, ze tu jakieś zadymy. Weźcie idźcie z tego wątku a nie wpadacie jak oparzone. @Paraplu myślę, ze to żadna żadna nas nie doniosła. Sama ferment sieje.
 
reklama
Do góry