reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek beta hCG

reklama
Bo beta 5 dni po pozytywnym teście powinna być wyższa.
Ok a gdzie można to sprawdzić bo jak sprawdzałam to takie wartości mi pokazało:
3 tydz. ciąży5,8 – 71,2 mlU/ml
4 tydz. ciąży9,5 – 750 mlU/ml
5 tydz. ciąży217 – 7 138 mlU/ml
6 tydz. ciąży158 – 31 795 mlU/ml
7 tydz. ciąży3 697 – 163 563 mlU/ml
8 tydz. ciąży32 065 – 149 571mlU/ml
9 tydz. ciąży63 803 – 151 410 mlU/ml
10 tydz. ciąży46 509 – 186 977 mlU/ml

 
Czemu ta pierwsza 58 była spadkiem? To był teoretycznie 5 dzień po terminie planowanej miesiączki? To za niska? Wszędzie są takie rozbieżności że można naprawdę na głowę dostać.

Nie wiem czy korzystasz z przeglądarki, ale masz dwie opcje:

1.JPG


Oczekuje się, że beta 14 dni po owulacji będzie minimum trzycyfrowa.
 
Tak czy inaczej jutro się wszystko wyjaśni. Bo będzie widać po wyniku i będę przynajmniej widziała co i jak. Ale spytam jeszcze Was czy robienie usg przez brzuch w takim stadium ma sens i jest normalne? Bo to mnie skłoniło do pójścia do innego lekarza.
 
Tak czy inaczej jutro się wszystko wyjaśni. Bo będzie widać po wyniku i będę przynajmniej widziała co i jak. Ale spytam jeszcze Was czy robienie usg przez brzuch w takim stadium ma sens i jest normalne? Bo to mnie skłoniło do pójścia do innego lekarza.
Ja USG przez brzuch miałam robione dopiero podczas pierwszych badań prenatalnych
 
reklama
Do góry