reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Mi kiedyś po każdym leczeniu wracało ale odkąd Zaczęłam sobie robic taka miesiaczna kuracje lactovaginal dopochwowo zaraz po i lacibios femina mam spokój. Infekcje nie wracaja
Właśnie to było to - po całym leczeniu brałam lactovaginal i też się uspokoiło.
Wreszcie uwolniłam się od pessara. Rozwarcie jest minimalne - nawet nie 1 cm. Trochę jestem rozczarowana, bo po tym plamieniu i kłuciach, liczyłam, że coś więcej się dzieje przy tej szyjce.
 
reklama
Acha a do tego jak czujesz że coś się dzieje polecam vagical kilka razy dziennie, niesamowita ulga, mnie już kilka razy życie uratował. Kilka dni bralam potem probiotyki i naprawdę czysto w posiewach
Mnie nic nie swędzi, nie piecze. Po prostu pojawia się u mnie obrzęk warg sromowych, biało żółte upławy i dziwny zapach, ale nie bardzo intensywny i nie rybi.
Używam Multigyn Flora Plus kuracja na pięć dni. Poczym parę dni jest spokój a później znów wraca.

Hmmm sprawdziłam oba te produkty w sieci. Musiałabym je sprowadzić sobie z PL. Czy je na pewno można stosować w ciąży?
 
Ostatnia edycja:
Mnie nic nie swędzi, nie piecze. Po prostu pojawia się u mnie obrzęk warg sromowych, biało żółte upławy i dziwny zapach, ale nie bardzo intensywny i nie rybi.
Używam Multigyn Flora Plus kuracja na pięć dni. Poczym parę dni jest spokój a później znów wraca.

Hmmm sprawdziłam oba te produkty w sieci. Musiałabym je sprowadzić sobie z PL. Czy je na pewno można stosować w ciąży?
Można potwierdzone od ginekologa
 
Właśnie to było to - po całym leczeniu brałam lactovaginal i też się uspokoiło.
Wreszcie uwolniłam się od pessara. Rozwarcie jest minimalne - nawet nie 1 cm. Trochę jestem rozczarowana, bo po tym plamieniu i kłuciach, liczyłam, że coś więcej się dzieje przy tej szyjce.
Moze szybko się zwiększy. Masz jeszcze jakaś wizytę czy już tylko czekasz aż coś się zacznie dziać?
 
Właśnie to było to - po całym leczeniu brałam lactovaginal i też się uspokoiło.
Wreszcie uwolniłam się od pessara. Rozwarcie jest minimalne - nawet nie 1 cm. Trochę jestem rozczarowana, bo po tym plamieniu i kłuciach, liczyłam, że coś więcej się dzieje przy tej szyjce.

A ja powiem Wam tak. W poniedziałek zaczynam 37 tyd. Od 32 tyg mam skrócona szyjkę do 15mm nie mam passera ani szycia, jestem tylko na luteinie nie mam zalecenia leżenia ani specjalnego dbania o siebie, od 33 tyg mam rozwarcie na dwa palce które jak narazie się nie powiększa. Wcześniej mnie coś tam pobolewał brzuch i miałam jakieś skurcze co parę dni... A teraz cisza nic nie boli nawet przepowiadających skurczy mniej w ciągu dnia. Mam zaplanowana cesarkę ( medyczne wzgledy) na 2 sierpnia ciekawi mnie czy doczekam czy zacznie się coś wcześniej.
 
Mnie nic nie swędzi, nie piecze. Po prostu pojawia się u mnie obrzęk warg sromowych, biało żółte upławy i dziwny zapach, ale nie bardzo intensywny i nie rybi.
Używam Multigyn Flora Plus kuracja na pięć dni. Poczym parę dni jest spokój a później znów wraca.

Hmmm sprawdziłam oba te produkty w sieci. Musiałabym je sprowadzić sobie z PL. Czy je na pewno można stosować w ciąży?
Estabiom mama bralam kilka miesiecy i uspokoilo sie.
No i zlota zasada mi pomogla: jak najmniej wkladek, jak najwiecej wietrzenia. A ze na l4 to wietrzenie czeste. Jak tylko za dlugo nosze majtki i do tego wkladki - jest od razu dyskomfort. Wietrze i pomaga. Serio .. brzmi banalnie ale u mnie dziala
 
A ja powiem Wam tak. W poniedziałek zaczynam 37 tyd. Od 32 tyg mam skrócona szyjkę do 15mm nie mam passera ani szycia, jestem tylko na luteinie nie mam zalecenia leżenia ani specjalnego dbania o siebie, od 33 tyg mam rozwarcie na dwa palce które jak narazie się nie powiększa. Wcześniej mnie coś tam pobolewał brzuch i miałam jakieś skurcze co parę dni... A teraz cisza nic nie boli nawet przepowiadających skurczy mniej w ciągu dnia. Mam zaplanowana cesarkę ( medyczne wzgledy) na 2 sierpnia ciekawi mnie czy doczekam czy zacznie się coś wcześniej.
Hm a w 37 tc juz mozna bezpiecznie urodzic?
 
reklama
Estabiom mama bralam kilka miesiecy i uspokoilo sie.
No i zlota zasada mi pomogla: jak najmniej wkladek, jak najwiecej wietrzenia. A ze na l4 to wietrzenie czeste. Jak tylko za dlugo nosze majtki i do tego wkladki - jest od razu dyskomfort. Wietrze i pomaga. Serio .. brzmi banalnie ale u mnie dziala
Nie lubię chodzić bez bielizny ale wypróbuję. W sumie nadciągają upały.
 
Do góry