reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Estabiom mama bralam kilka miesiecy i uspokoilo sie.
No i zlota zasada mi pomogla: jak najmniej wkladek, jak najwiecej wietrzenia. A ze na l4 to wietrzenie czeste. Jak tylko za dlugo nosze majtki i do tego wkladki - jest od razu dyskomfort. Wietrze i pomaga. Serio .. brzmi banalnie ale u mnie dziala
Popieram a w ciąży unikam wkładek za rada poloznej
Ona twierdzi ze lepiej kilka razy dziennie nawet przebrać bieliznę niż chodzić z wkładkami jeżeli ktoś nie lubi się wietrzyć ;)
 
reklama
A co myślicie o znieczuleniu przy porodzie sn? Bo część osób mi mówi, że nie wyobraża sobie rodzić bez, ale też słyszałam, że może spowolnić akcje porodowa..
Ja wstępnie wpisałam w plan porodu, że chcę, ale się jeszcze waham.
 
A co myślicie o znieczuleniu przy porodzie sn? Bo część osób mi mówi, że nie wyobraża sobie rodzić bez, ale też słyszałam, że może spowolnić akcje porodowa..
Ja wstępnie wpisałam w plan porodu, że chcę, ale się jeszcze waham.
Ja jestem za znieczuleniem, ale zależy jaki ktoś ma próg bólu. Pierwszy poród - znieczulenie zewnątrzoponowe za późno podane, nic nie dało. Ból jak dla mnie nieziemski, mdlalam tam. Drugi poród najpierw dostałam gaz, ale moim zdaniem on nic nie daje, później kroplówkę z czyms przeciwbólowym - ulga niesamowita, ból był ale do zniesienia. No może na sam koniec już taki mocny, bo już nie mogła bardziej podkręcić mi tej kroplówki ale i tak uważam, że nie było tak źle. Teraz też będę chciala to samo.
 
A co myślicie o znieczuleniu przy porodzie sn? Bo część osób mi mówi, że nie wyobraża sobie rodzić bez, ale też słyszałam, że może spowolnić akcje porodowa..
Ja wstępnie wpisałam w plan porodu, że chcę, ale się jeszcze waham.
Dodam jeszcze, że urodziłam pół godziny po podaniu kroplówki, więc chyba nic nie spowolniła 🙂
 
Popieram a w ciąży unikam wkładek za rada poloznej
Ona twierdzi ze lepiej kilka razy dziennie nawet przebrać bieliznę niż chodzić z wkładkami jeżeli ktoś nie lubi się wietrzyć ;)
Okej wkładki tylko na wyjście.
A co myślicie o znieczuleniu przy porodzie sn? Bo część osób mi mówi, że nie wyobraża sobie rodzić bez, ale też słyszałam, że może spowolnić akcje porodowa..
Ja wstępnie wpisałam w plan porodu, że chcę, ale się jeszcze waham.
Dwa porody bez i dałam radę. Oby teraz też się udało.
Podobno bóle krzyżowe najgorsze i wtedy najwięcej osób prosi o znieczulenie.
 
Okej wkładki tylko na wyjście.

Dwa porody bez i dałam radę. Oby teraz też się udało.
Podobno bóle krzyżowe najgorsze i wtedy najwięcej osób prosi o znieczulenie.
Miałam przy pierwszym porodzie krzyżowe. Rozdzierajacy ból niestety :( Nie czuć skurczów brzucha tylko czuć plecy. Myślę że i teraz będą.. Mogłam brać znieczulenie, ale nie chciałam, mam awersję do igieł i wszelkiej ingerencji w ciało. Dlatego też tak się bałam i boje CC. Oczywiście w sytuacji podbramkowej nie ma sprawy, mogą mnie kłuć i ciąć, resztę wytrzymam :D
 
reklama
U mnie jest napisane, że znieczulenie zewnątrzoponowe jest standardem. Położna też mi mówiła, że większość kobiet ostatecznie korzysta - nawet jeśli nie miały tego w planie porodu.
Super, u mnie w Poznaniu to jest masakra jakaś. Przez brak anestezjologów możesz je dostać albo i nie wiec poród po prostu mnie przeraża
 
Do góry