reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
KTG nie wykazuje żadnej akcji i kanał zamknięty. Więc spokojnie czekamy.
GBS negatywny.
Ale infekcja dalej jest. Dostałam nowe globulki.
Jak dziś poproszę koleżankę w Polsce żeby mi polecany przez was zestaw kupiła to pewnie wyśle mi dopiero pod koniec tygodnia. I przyjdzie pod koniec miesiąca. Termin mam na 23.08. czy opłaca mi sie robić szum i angażować osoby trzecie. Zdążę się podleczyć?
 
Ostatnia edycja:
Chyba nie jestem oryginalna, bo wzięłam chicco next to me. Posłuży pewnie do około 6mcy patrząc po wymiarach.

Jakbym wiedziała, że wszystko jedno na kogo trafię a będzie ekstra, to bym pewnie nie rozważała nawet. Zazdro, że masz takie babeczki spoko.
Ja po przeczytaniu wieeeelu opinii, też ostatecznie kupiłam next2me z Chicco i jestem bardzo zadowolona. Mam malucha blisko siebie, a mimo to śpimy oddzielnie. Czasami wystarczy jak wystawię rękę i już, dzidzia mi się uspokaja 😍 Dostawkę ustawiłam pod kątem - moje bobo z tych ulewajacych - dzięki temu jestem spokojniejsza. No i z boku siateczka, więc się nie stresuję, że dziecko mi się udusi albo obije. Generalnie polecam 👍🙂
 
Jak się czujecie? znów wracają upały 🥵 zaczęłam dziś 38 tydzień 🙂 jest mi juz strasznie ciężko. Męczę się przy codziennych czynnościach. Chciałabym mieć już poród za sobą.
 
Mnie też przerażają te upały. Nie sądziłam, że tak mogą mnie zmęczyć. Dziś mam wizytę u lekarza, mam niedaleko, chodzę pieszo, ale już mi się nie chcę 😬 u mnie w środę zacznę 35t
 
Jak się czujecie? znów wracają upały 🥵 zaczęłam dziś 38 tydzień 🙂 jest mi juz strasznie ciężko. Męczę się przy codziennych czynnościach. Chciałabym mieć już poród za sobą.
Ja to samo… siedzę przy przysłoniętych oknach ;(
Jak sobie pomyśle ze można urodzić po terminie to aż strach :((
 
Mnie też przerażają te upały. Nie sądziłam, że tak mogą mnie zmęczyć. Dziś mam wizytę u lekarza, mam niedaleko, chodzę pieszo, ale już mi się nie chcę 😬 u mnie w środę zacznę 35t
Ja zaczęłam 35 tydzień w poniedziałek. Musimy jeszcze wytrzymać ponad tydzień żeby dziecko nie było wcześniakiem.

Najlepiej do terminu.
 
reklama
No ja już zaczęłam 39 tc wiec siedzę jak na szpilkach ale wizja do terminu i tak mnie przeraża albo po
Wczoraj też zaczęłam 39 tc. Gdyby mi ktoś w kwietniu powiedział, że tyle wytrzymam to bym nie uwierzyła. Chciałam korzystać z tego, że nie mam pessara i wreszcie mogę ćwiczyć, ale w te upały to nawet skakanie na piłce mnie męczy. Mam wrażenie, że byłam bardziej przygotowana do porodu na początku ciąży. Teraz przez ten przymus odpoczywania tak mi się osłabiły mięśnie, że nie wiem jak sobie poradzę.
 
Do góry