reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

No więc ginekolog powiedział, że mogę się szczepic, ale nie dał mi recepty tylko wysłał do internisty. Internista miał wątpliwości, ale przeczytał w ulotce, że można szczepić, wypisał receptę i kazał się umówić na szczepienie, ale lekarzem kwalifikującym będzie ktoś inny. W rejestracji na szczepienie peilegniarka powiedziała, że w ciąży na polio nie można, ale wtrąciła się jej koleżanka, że to się zmieniło i można. Czuje się już zmieszana a muszę zamówić szczepionkę...
No order im dac za rzetelnosc…. I prawidlowe informowanie pacjentki w ciazy… olej to polio i juz! Bedziesz spokojniejsza:) a ja np meza na krztusiec tez zaszczepilam bo tak pielegniarki mowily ze najblizsze otoczenie noworodka powinno miec szczepienie. Ciekawe czy personel szpitala ma te szczepienia….?
 
reklama
No order im dac za rzetelnosc…. I prawidlowe informowanie pacjentki w ciazy… olej to polio i juz! Bedziesz spokojniejsza:) a ja np meza na krztusiec tez zaszczepilam bo tak pielegniarki mowily ze najblizsze otoczenie noworodka powinno miec szczepienie. Ciekawe czy personel szpitala ma te szczepienia….?
A czy Ty płaciłas za szczepionkę? Ja byłam dzisiaj w POZ i podanie będzie oczywiście za darmo, ale nie było mowy o tym, że któraś z tych szczepionek może być za darmo. Jakaś masakra. Teraz to ja już mam ochotę w ogole zrezygnowac. Mnie na tym polio własnie zależało, ale możliwe, że sobie coś wkrecilam a ani gin, ani internista, ani położna, nie podjemuja żadnej rozmowy. Aaa, najlepsze, że byłam też w całkowicie płatnym gabinecie i dali mi nr do pielęgniarki od szczepień, ale ona jest na urlopie i poza nią nikt nic nie wie. Nawet nie potrafią spytać lekarza, który u nich kwalifikuje - musiałabym się do niego umówić za 200 zł (płatność za szczepionkę 150 i za pielęgniarke osobno).
 
A czy Ty płaciłas za szczepionkę? Ja byłam dzisiaj w POZ i podanie będzie oczywiście za darmo, ale nie było mowy o tym, że któraś z tych szczepionek może być za darmo. Jakaś masakra. Teraz to ja już mam ochotę w ogole zrezygnowac. Mnie na tym polio własnie zależało, ale możliwe, że sobie coś wkrecilam a ani gin, ani internista, ani położna, nie podjemuja żadnej rozmowy.
Więc tak, wyczytałam ze dla kobiet w ciazy jest darmowa.
Mialam darmową ale raczej ze względu na pakiet medi cover. Więc powinnaś mieć za free.
Szczerze to ja o polio w ciąży pierwsze słyszę. A dlaczego na niej Ci zależało?
 
reklama
Po tym porodzie znajomej zrobiłam listę. Chyba zacznę ja uzupełnić. Moja różni się tylko trochę od tej pod spodem z internetu.

A jak wam idzie w temacie.
 

Załączniki

  • IMG_20220714_130643.jpg
    IMG_20220714_130643.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 51
Do góry