reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Dokładnie tak po jednej stronie, szkoda że nie czuję jeszcze regularnych ruchów. Czekam aż da znać.
Pewnie nic się nie stało. Ja też jak szybko wstanę to czasem tak zakłuje, że ruszyć się nie mogę i muszę poczekac az puści.
Czy też odczuwacie najczęściej ruchy przy leżeniu na plecach ?
Ja czuję i siedzac i leżąc. Dużo już się rusza i wypinają. Kopie mnie często na dole. Mąż też już czuł jak się rusza.
 
A co do kawy, to na początku mnie odrzucilo całkowicie, a teraz z chęcią pije 2-3 dziennie,slabe rozpuszczalne z mlekiem. Z córkami odrzucilo mnie całkowicie i całą ciążę nie piłam. Herbatę pije jedną dziennie ale to bardziej dlatego że nie mam ochoty niż dlatego że nie można.
 
A co do kawy, to na początku mnie odrzucilo całkowicie, a teraz z chęcią pije 2-3 dziennie,slabe rozpuszczalne z mlekiem. Z córkami odrzucilo mnie całkowicie i całą ciążę nie piłam. Herbatę pije jedną dziennie ale to bardziej dlatego że nie mam ochoty niż dlatego że nie można.
Ja napoczatku też miałam całkowite odrzucenie do kawy , teraz pije chętnie codziennie jedna dwie zdarzy się tez
 
reklama
Dokucza mi od jakiegoś czasu senność po jedzeniu. Po prostu najem się i padam na 1 lub 2. Czy to przez to że śpię mało w nocy bo od 23/24 do 6/6:30. Ale dziś wyczytałam w internecie że to może by tarczyca, anemia lub cukrzyca ciążowa. Czy któraś zorientowana w temacie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry