reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dokucza mi od jakiegoś czasu senność po jedzeniu. Po prostu najem się i padam na 1 lub 2. Czy to przez to że śpię mało w nocy bo od 23/24 do 6/6:30. Ale dziś wyczytałam w internecie że to może by tarczyca, anemia lub cukrzyca ciążowa. Czy któraś zorientowana w temacie?
Obawiam się że to może być każda z tych rzeczy i bez badań się nie obejdzie. Z drugiej strony ja jestem przebadana w każdym kierunku i mam dni że padam ok 14 tak że łamiąc własne zasady pozwalam synowi obejrzeć bajkę bo nie jestem w stanie funkcjonować i zrobię wszystko żeby się przespać
 
reklama
Obawiam się że to może być każda z tych rzeczy i bez badań się nie obejdzie. Z drugiej strony ja jestem przebadana w każdym kierunku i mam dni że padam ok 14 tak że łamiąc własne zasady pozwalam synowi obejrzeć bajkę bo nie jestem w stanie funkcjonować i zrobię wszystko żeby się przespać
Robię to samo z córkami, możecie telewizję byle bez krzyku i wojny o pilota. A jestem przeciwna długiemu siedzeniu przed telewizorem. Cukier mam dopiero 4.05, a po świętach zrobię krew na hormony tarczycy.
 
Hejka termin 21 sierpnia ❤ mam już chłopca. Ale jak narazie w brzuszku zdania są podzielone jeden lekarz mówi że dziewczynka drugi że chłopak wiec do trzech razy sztuka w czwartek idę do trzeciego, okaze się co powie 😀
 
Hejka termin 21 sierpnia ❤ mam już chłopca. Ale jak narazie w brzuszku zdania są podzielone jeden lekarz mówi że dziewczynka drugi że chłopak wiec do trzech razy sztuka w czwartek idę do trzeciego, okaze się co powie 😀
Hej :) coś zdecydować się nie mogą 😀jestem ciekawa, co trzeci Ci powie :) ja jutro mam połówkowe i mam nadzieję, że Maleństwo ładnie się pokaże z każdej strony ❤️
 
reklama
Dajcie Dziewczyny znać po wizytach :)
Wszystko w porządku, martwiło mnie łożysko ale tutejsza ginekolog powiedział że jest na przedniej ścianie nisko schodzące, ale sie podnosi. Nie jest przodujące, nie zachodzi na szyjkę w żadnym wypadku. Wody ok. Szyjka długa. Powiedziała cytuje "że taka kiełbaska na pewno nie odpadnie". Trochę żałuję tego że nie poszłam do kinekologa który prowadził moje dwie poprzednie ciąże, bo jednak ma lepszy sprzęt.
 
Do góry