reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Hej jestem w 20 tc , czytałam właśnie jakie trzeba wziąć wyniki badań do szpitala . I to jest wynik badania na obecność antygenu Hbs, wynik badania gbs na obecność paciorkowców, wynik odczynu Wassermanna VDRl. Powiedzcie mi czy to już było robione na tym etapie ciąży czy dopiero będzie ? Bo już się zagubiłam w tych wynikach .....
 
reklama
No właśnie właśnie ktorym tc jesteś? Ja pamiętam ze mialam tak kolo 20 tygodnia. Jak za szybko wstawałam albo kichałam zdarzało się kłucie np po jednej stronie. Wszystko było ok
Zerwałam się z łóżka dość gwałtownie i poczułam mocne ukłucie. Jakby dzidzia się wbiła. A teraz ciszą martwię się czy mogło się jej coś stać ?
 
Hej jestem w 20 tc , czytałam właśnie jakie trzeba wziąć wyniki badań do szpitala . I to jest wynik badania na obecność antygenu Hbs, wynik badania gbs na obecność paciorkowców, wynik odczynu Wassermanna VDRl. Powiedzcie mi czy to już było robione na tym etapie ciąży czy dopiero będzie ? Bo już się zagubiłam w tych wynikach .....
Hbs i Vdrl robiłam miałam zlecone na początku ciąży około 8 tc, a paciorkowce ten gbs robi się chyba dopiero w 3 trymestrze, tak pamiętam z poprzedniej ciazy
 
reklama
Do góry