reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja jestem w 24 i 4, mały ma wagę jak na 26 tydzien, już tak mam że duże dzieci, moja córka ważyła 4400g, gin mówi że teraz syn ma szansę ją pobić, nie wiem czym jest to spowodowane, bo jestem niska i dość szczupla, mąż tez
Ja i mąż wysocy jesteśmy, pierwsza córka zaledwie 3300 g, druga 4020g. Wiec nie wiem jaki będzie synuś.
 
reklama
Ja jestem w 24 i 4, mały ma wagę jak na 26 tydzien, już tak mam że duże dzieci, moja córka ważyła 4400g, gin mówi że teraz syn ma szansę ją pobić, nie wiem czym jest to spowodowane, bo jestem niska i dość szczupla, mąż tez
Moje dziewczyny ważyły 3500g i 3400g i mam nadzieję, że trzecia pójdzie w ślady starszych sióstr 🙂
Wczoraj byłam na echo serca małej. Wszystko dobrze, serduszko zdrowe 😊
Kolejna wizyta u gina dopiero 18 maja, znów się dłużyć będzie.
Pracujecie jeszcze? Ja planuje do końca maja pracować, chociaż już mi coraz ciężej wysiedzieć przy biurku.
Wczoraj zamówiłam pierwsze ciuszki dla małej. W końcu mogę wyprawke kompletowac. Po mojej dwulatce nie mam żadnych ciuszkow, bo wszystko sprzedałam/oddałam, bo trzeciego dziecka nie planowałam. Został mi tylko rożek, jakieś pieluchy muślinowe, teatrów, flanelowe i cos tam dla mnie typu laktator itp. Więc chociaż część wydatków odpadnie. Zastanawiam się nad wózkiem, bo moja mała uwielbia wózek i teraz nie wiem czy nie kupić takiego rok po roku, czy tylko taką dostawke do siedzenia.
A jak u was? Już coś zaczełyście kupować?
 
Do góry