reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Dziewczyny ja nadal w szpitalu kroplówka płynie bez przerwy od północy z pt na sob. , mam 23 tyg. ciąży i szyjkę przy mierzeniu prostym 2 cm, potem się zagina i tego już nie mierzyli, czy to bardzo mało ? Do tego były skurcze mięśni macicy i łożysko przoduje.
Lekarz jeden powiedział że ok długość szyjki , ale to mlody lekarz, i do pon. zastanawiam się cały czas czy to mało, krótko jak na szyjkę...😔😔😔 Napiszcie
 
Dziewczyny ja nadal w szpitalu kroplówka płynie bez przerwy od północy z pt na sob. , mam 23 tyg. ciąży i szyjkę przy mierzeniu prostym 2 cm, potem się zagina i tego już nie mierzyli, czy to bardzo mało ? Do tego były skurcze mięśni macicy i łożysko przoduje.
Lekarz jeden powiedział że ok długość szyjki , ale to mlody lekarz, i do pon. zastanawiam się cały czas czy to mało, krótko jak na szyjkę...😔😔😔 Napiszcie
Co się dzialo, ze trafiłaś do szpitala? Ciężko ocenić, czy te 2 cm to mało czy nie skoro dalej się zagina. Musisz cierpliwie czekać do poniedziałku i być dobrej myśli. Ważne, że jesteś pod opieką, na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki!
 
Co się dzialo, ze trafiłaś do szpitala? Ciężko ocenić, czy te 2 cm to mało czy nie skoro dalej się zagina. Musisz cierpliwie czekać do poniedziałku i być dobrej myśli. Ważne, że jesteś pod opieką, na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki
Tak jak koleżanka pisze jesteś pod opieką lekarzy więc spokojnie leż i odpoczywaj.
 
Dziewczyny ja nadal w szpitalu kroplówka płynie bez przerwy od północy z pt na sob. , mam 23 tyg. ciąży i szyjkę przy mierzeniu prostym 2 cm, potem się zagina i tego już nie mierzyli, czy to bardzo mało ? Do tego były skurcze mięśni macicy i łożysko przoduje.
Lekarz jeden powiedział że ok długość szyjki , ale to mlody lekarz, i do pon. zastanawiam się cały czas czy to mało, krótko jak na szyjkę...😔😔😔 Napiszcie
Ja w poprzedniej ciąży , w 26 tygodniu miałam szyjkę 13 mm , założyli pessar, dali małej zastrzyki na rozwinięcie płuc i zakazali ruchu. Przez 3 miesiące musiałam leżeć. Oczywiście plus leki. Urodziłam po terminie. Ta szyjka skróciła mi się prawdopodobnie od kaszlu
 
Dziewczyny ja nadal w szpitalu kroplówka płynie bez przerwy od północy z pt na sob. , mam 23 tyg. ciąży i szyjkę przy mierzeniu prostym 2 cm, potem się zagina i tego już nie mierzyli, czy to bardzo mało ? Do tego były skurcze mięśni macicy i łożysko przoduje.
Lekarz jeden powiedział że ok długość szyjki , ale to mlody lekarz, i do pon. zastanawiam się cały czas czy to mało, krótko jak na szyjkę...😔😔😔 Napiszcie
Myślę że z szynką w miarę ok. Tylko trzymają cię z powodu łożyska przodującego. Postępowanie w przypadku łożyska przodującego zależy od kilku czynników – zwłaszcza wieku ciąży i stopnia nasilenia objawów. Gdy dziecko nie jest jeszcze zdolne do samodzielnego przeżycia, zalecane jest leczenie zachowawcze. Ciężarna powinna prowadzić oszczędny tryb życia, zrezygnować z pracy, leżeć i pozostać pod ścisłą obserwacją lekarską.
 
Ja w poprzedniej ciąży , w 26 tygodniu miałam szyjkę 13 mm , założyli pessar, dali małej zastrzyki na rozwinięcie płuc i zakazali ruchu. Przez 3 miesiące musiałam leżeć. Oczywiście plus leki. Urodziłam po terminie. Ta szyjka skróciła mi się prawdopodobnie od kaszlu
Rozumiem dzięk za twoją odpowiedź.
 
Myślę że z szynką w miarę ok. Tylko trzymają cię z powodu łożyska przodującego. Postępowanie w przypadku łożyska przodującego zależy od kilku czynników – zwłaszcza wieku ciąży i stopnia nasilenia objawów. Gdy dziecko nie jest jeszcze zdolne do samodzielnego przeżycia, zalecane jest leczenie zachowawcze. Ciężarna powinna prowadzić oszczędny tryb życia, zrezygnować z pracy, leżeć i pozostać pod ścisłą obserwacją lekarską.
Dziękuję za odpowiedzi ❤️
 
reklama
Do góry