reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Tabletki ciągle zażywam, czuję się ok, czasem mnie mdli, szybciej się męczę. Kończymy 19 tygodni więc od jutra śmiało mogę powiedzieć że to już 20 tydzień. O kurczę połowa. Jutro mam Termin. Powinno być to dokładne badanie tzn połówkowe. Trochę się denerwuję, ale i nie mogę doczekać.
Wszystko będzie dobrze :) Zobaczysz swoje Maleństwo ❤️ wiem, że jest straszny stres, ja też za każdym razem panikuje.. Ale jak już będzie po, to wszystko się uspokoi. A ruchy już bardziej wyczuwasz?
 
reklama
Dużo jecie w ciągu dnia ? 😅Ile przybralyscie już na wadze do 20 tc?
Ja jestem akurat w 18 tyg.. Miałam takie fazy, że tak mnie ssało, że musiałam otwierać ciągle lodówkę i oczywiście duże porcje ( również w nocy). Teraz nauczyłam się, żeby jesc mniej, ale częściej i zapycham się jakimiś wafelkami ryżowymi, owocami albo warzywami. Już 5 kg mam do przodu 🤦‍♀️
 
Ja jestem akurat w 18 tyg.. Miałam takie fazy, że tak mnie ssało, że musiałam otwierać ciągle lodówkę i oczywiście duże porcje ( również w nocy). Teraz nauczyłam się, żeby jesc mniej, ale częściej i zapycham się jakimiś wafelkami ryżowymi, owocami albo warzywami. Już 5 kg mam do przodu 🤦‍♀️
Ja 4 kg ale raczej taka waga powinna być raczej jest w normie 😅za mało też nie może być po ciąży wszystko zejdzie 😜hehe
 
Dużo jecie w ciągu dnia ? 😅Ile przybralyscie już na wadze do 20 tc?
Ja mam wrażenie że jem co chwilę. W spodniach już od jakiegoś czasu się nie zapinam. Na wadze hmmm już prawie wróciłam do wagi z pierwszego miesiąca ciąży (tzn w drugim, trzecim i połowę czwartego straciłam 7 kg i już odzyskałam 6 ). Wszystko w brzuch i biodra oraz w biust poszło. Spodnie w nogawkach i na pupie wiszą. Szkoda że mi w tyłek nie poszło bo mam płasko dupie. A jak u pozostałych ? Tutaj macie 17 i 19 tydzień
 

Załączniki

  • IMG_20220329_075000.jpg
    IMG_20220329_075000.jpg
    379,4 KB · Wyświetleń: 52
  • IMG_20220329_092352.jpg
    IMG_20220329_092352.jpg
    280,2 KB · Wyświetleń: 55
Ostatnia edycja:
Wszystko będzie dobrze :) Zobaczysz swoje Maleństwo ❤️ wiem, że jest straszny stres, ja też za każdym razem panikuje.. Ale jak już będzie po, to wszystko się uspokoi. A ruchy już bardziej wyczuwasz?
Ruchy, takie żebym była pewna że to one czułam trzy razy i cisza. Staram się o tym nie myśleć bo zacznę sobie dobierać a jutro już wizyta więc .... czekam na tą 9 rano z lekkim niepokojem.
 
Chciałam się Was zapytać, czy też Wam tak gorąco i szybciej momentami serce bije? Mam czasami wrażenie, że jak się najem, to wtedy aż się topie.. W nocy też 🥵
 
reklama
Do góry