reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Przed ciąża chodziłam dużo na siłownię i byłam bardzo aktywna. Teraz nie poznaje siebie z tym jedzeniem i zadyszka 🤣 ale najważniejsze, żeby Dzidzia była zdrowa, a my damy radę 💪
Przed cowidem chodziłam na siłownię, zumbę, fitness (brzuch, uda, pośladki), trampoliny. Przyszła pandemia i zamknęli na długo. Potem chodziłam jeszcze przez chwilę, później zostało mi tylko bieganie i gra w tenisa. Czego nie robiłam przez zimę więc teraz szybko kg lecą w górę. Ale co tam, masz rację nie do się ukryć, byle dziecię było zdrowe. Później można z nim ćwiczyć, później za nim biegać, z nim biegać, a na końcu z nim realizować jego sportowe hobby 😁
 
Schody, skąd ja to znam.. Trochę wejdę i zadyszka 😁 a co teraz jadasz najczęściej? Ja w sumie mieszankę wybuchową.. 🤦‍♀️😄 Mam zmianę smaków co chwilę 😁
Jem wszystko, raczej bez smażonego, bo ja ogólnie mało robię smażonych potraw, raczej pieczone, gotowane. Oprócz tego dużo owoców, jogurty, ale i pizza sie trafi czy jakaś słona przekąska.
 
Ja też mam w poniedziałek wizyte i tez mam nadzieję, że się dowiem jaka płeć 😆a w którym tc jesteś ? Też macie już problem ze spodniami ? Ja 18tc i ciągle coś za małe albo biustonosz albo spodnie 😆chodź brzuch jeszcze aż taki duży nie jest
Dziś zaczęłam 22tydzien.w spodnie to się już od dawna nie mieszczę, z resztą nie wygodnie mi było i od dawna chodzę w leginsach ciążowych i tunikach 😁
 
Ruchy, takie żebym była pewna że to one czułam trzy razy i cisza. Staram się o tym nie myśleć bo zacznę sobie dobierać a jutro już wizyta więc .... czekam na tą 9 rano z lekkim niepokojem.
Malutki brzuszek masz, ja mam już jak przed porodem 🙈 nie długo zaczniesz czuć ruchy często. Ja już czuje jak się wierci, jak wyciąga czy pcha i w dzień i w nocy.
 
reklama
Do góry