reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Cześć sierpniowe mamusie. Co sądzicie o podróży samolotem w ciąży ? Proszę piszcie bo czeka mnie dwu godziny lot.
Z jednej strony podobno 2 godziny to na tyle krótki lot że powinno ok ale np. mi lekarz powiedział że każdy lot dla mnie łączyć się musi z zastrzykami więc najlepiej spytać lekarza. Ja nieraz widziałam kobiety w ciążach na lotniskach więc latają ale sama się raczej nie zdecyduje.
 
Moja ginekolog jak jej powiedziałam że lecę to nie zareagował. To chyba mogę, myślę że lepiej lecieć 2 godziny samolotem niż 12/15 autem za kierownicą. Chcę odwiedzić mamę, rodzeństwo mówi że z nią kiepsko. Ale powiem wam że mam też stracha. Cały czas myślałam że kobiety w ciąży w drugim trymestrze latają bez zastrzeżeń. A to podobno nie tak do końca. Też widziałam dużo ciężarnych na lotnisku i kilka w samolocie.
 
Moja ginekolog jak jej powiedziałam że lecę to nie zareagował. To chyba mogę, myślę że lepiej lecieć 2 godziny samolotem niż 12/15 autem za kierownicą. Chcę odwiedzić mamę, rodzeństwo mówi że z nią kiepsko. Ale powiem wam że mam też stracha. Cały czas myślałam że kobiety w ciąży w drugim trymestrze latają bez zastrzeżeń. A to podobno nie tak do końca. Też widziałam dużo ciężarnych na lotnisku i kilka w samolocie.
Mi lekarz powiedział ze jak lecieć to tylko na początku ciazy mimo że ciaza rozwija się prawidlowo
 
Od kilku dni czuję się fatalnie, ciągle mnie mdli, nawet zwymiotowałam. Boli mnie głowa, ciągle śpię.
Wiesz że mnie też podobnie się zdarza teraz? Było chwilę ok i teraz znowu jakby zmęczona jestem i często mnie mdli. Wzrok mi się pogorszył tez :/ ja w ogóle jestem krótkowidzem, ale w pierwszej ciąży nie odczułam w ogóle zmian w widzeniu a teraz niestety już tak. Chyba wiek zrobił swoje.
 
Hej do mam i kobietek bardziej zorientowanych niż ja jaki wózek macie polecacie? I jaki fotelik do samochodu? Zastanawiam się nad wózkiem cybex priam 2w1 i fotelikiem avionaut pixel pro co sądzicie?
 
reklama
Wiesz że mnie też podobnie się zdarza teraz? Było chwilę ok i teraz znowu jakby zmęczona jestem i często mnie mdli. Wzrok mi się pogorszył tez :/ ja w ogóle jestem krótkowidzem, ale w pierwszej ciąży nie odczułam w ogóle zmian w widzeniu a teraz niestety już tak. Chyba wiek zrobił swoje.
Dziś mi się słabo zrobiło w aptece. Też w poprzednich ciążach tego nie miałam. Zwalam na wiek.
 
Do góry