reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Hej, nigdy nie pisałam na takich forach, ale to moja pierwsza ciąża i zastanawia mnie czy już czujecie konkretnie i często/regularnie ruchy dziecka? Ja właśnie skończyłam 19 tydzień, czasem poczuję bomblowanie, ale martwię się, że powinnam czuć ruchy często i wyraźnie.
 
Hej, nigdy nie pisałam na takich forach, ale to moja pierwsza ciąża i zastanawia mnie czy już czujecie konkretnie i często/regularnie ruchy dziecka? Ja właśnie skończyłam 19 tydzień, czasem poczuję bomblowanie, ale martwię się, że powinnam czuć ruchy często i wyraźnie.
Hej, moja też pierwsza ciąża, jestem w 16 tyg +5 d, zaczynam coś czuć. Ale nie do końca jestem pewna czy to na pewno ruchy, chociaż taka mam nadzieję :) wyraźniej chyba zaczyna się czuć po 20 tyg ciąży. W tej kwestii chyba muszą się wypowiedzieć inne kobitki, które są w podobnym tygodniu co Ty :)
 
Hej, nigdy nie pisałam na takich forach, ale to moja pierwsza ciąża i zastanawia mnie czy już czujecie konkretnie i często/regularnie ruchy dziecka? Ja właśnie skończyłam 19 tydzień, czasem poczuję bomblowanie, ale martwię się, że powinnam czuć ruchy często i wyraźnie.
Myślę że wszystko zależy od budowy cała, ułożenia dziecka i jego wielkości. W pierwszej ciąży czułam ruchy po 20 tygodniu. W drugiej przed. A teraz widzę jak mi Brzuch pulsuje i momentami wydaje mi się że to może groszek ale pewności nie mam (17 t 2 do). Czekam cierpliwie (no może nie cierpliwie) na regularne ruchy, kopniaki, rozciągania. Jak na badaniach wszystko ok. To życzę cierpliwość
 
Dzięki :) na badaniach wszystko ok, ale wiadomo jak to człowiek sobie wkręca i się martwi ;p chociaż nie powinien
Wiem, co masz na myśli. Ja mam wizyty u ginekologa co 4 tygodnie nie każda z USG. Ale place by zawsze to USG było. Ale sam fakt czekania tyle czasu mnie dobija. W Polsce USG miałam co 2-3 tygodnie i zawsze USG. A teraz 4 tydzień czekania to męczarnia i martwienie się czy wszystko ok, analizuję każda zmianę. Dlatego nam obu życzę cierpliwość.
 
Dlaczego, dlaczego, dlaczego wróciły mdłości i awersja do niektórych zapachów. Ja nie chcę. Nie mam na tyle tabletek przeciw wymiotnych by zażywać po więcej niż jedną dziennie, a wizyta za dwa tygodnie.
 
Ja w poniedziałek mam wizytę u lekarza. Nie mogę się już doczekać, bo chciałbym wiedzieć, czy wszystko jest dobrze. Będę wtedy już w 16+5 d.
Jeżeli chodzi o porcje, to też moje są mega😂 wszyscy są w szoku, że tyle potrafię zmieścic na raz, a i tak jestem głodna 😆i mam fazę na kiełbachę, nie wiem dlaczego 😁 może dziecko nam tak wszystko wysysa, że nawet brzuch jest z tego powodu miękki? 😁
Ja potrafię zjeść obiad, do kawy dorzucić coś słodkiego i popchać jakimś owocem. Nigdy tyle nie jadłam.

Miłego tygodnia babeczki. Ja dzisiaj będę działać trochę w ogrodzie
 
reklama
Do góry