reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Poczytajcie sobie bo brzmi to trochę jak rwa kulszowa
No właśnie sprawdzałam rwę kulszową, ale wszędzie pisze że to ból w prawym lub lewym pośladku promieniujący do uda a nawet do łydki. A mnie po prostu łapie na parę sekund w pośladku. Znalazłam też że to może być ucisk na kręgosłup i przez to. Wizytę mam dopiero w kwietniu. Wtedy na pewno zapytam lekarza. Ale może któraś z was już to konsultowała.
 
reklama
Mam nadzieję że mój groszek będzie na tyle duży w 19 tygodniu i zrobią mi połówkowe.
Mnie dziś trochę zmartwiła gin, bo nie było za dobrze widać żołądka i teraz nie wiadomo czy w tym momencie mały za mało wypił wód płodowych czy będą jakieś komplikacje z niedroznoscia przełyku :( słyszałyście o czymś takim??
 
Dziewczyny, a czy któraś z Was ma problemy z dłuższym staniem? Od kilku dni jak stoję w miejscu za długo to dostaje zawrotów głowy, mam mroczki przed oczami i aż się nogi pode mną uginają. Nie wiem czy to po covidowe czy ciążowe 🤦‍♀️
 
Mnie dziś trochę zmartwiła gin, bo nie było za dobrze widać żołądka i teraz nie wiadomo czy w tym momencie mały za mało wypił wód płodowych czy będą jakieś komplikacje z niedroznoscia przełyku :( słyszałyście o czymś takim??

Dziewczyny, a czy któraś z Was ma problemy z dłuższym staniem? Od kilku dni jak stoję w miejscu za długo to dostaje zawrotów głowy, mam mroczki przed oczami i aż się nogi pode mną uginają. Nie wiem czy to po covidowe czy ciążowe 🤦‍♀️
Ja tak mam dosyć często. Miałam tak też w poprzedniej ciąży i to nawet nie musiałam długo stać żeby zrobiło mi się słabo.
 
Mnie dziś trochę zmartwiła gin, bo nie było za dobrze widać żołądka i teraz nie wiadomo czy w tym momencie mały za mało wypił wód płodowych czy będą jakieś komplikacje z niedroznoscia przełyku :( słyszałyście o czymś takim??
A co gin na to? Kazała przyjść szybciej na wizytę? U mnie w poprzedniej ciąży był problem z nie widocznym pęcherzem, i powtarzałam USG po krótkim czasie i wszystko było ok, prawdopodobnie dziecko akurat się wysikało i dlatego pęcherz był słabo widoczny.
 
reklama
Do góry