reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Jak już wywiązał się ciekawy temat kupowania spodni ciążowych i ogólnie ubrań, to jeśli miałaby któraś z Was do polecania jakiś fajny sklep właśnie z takimi ubraniami, to chętnie się dowiem. Ja na ten moment liczę, że pochodzę sobie w moich sukienkach, bo mam ich bardzo dużo, wszystkie są luźne i zmieszczą pojawiający się brzuszek. Gorzej z koszulą białą do pracy 😅 Pracuje w takim miejscu, że muszę mieć codziennie białą koszule na sobie i coś czuje, że z tym mogę napotkać mały problem
Ja kupuję co na Zalando jeansy Mamalicious i legginsy Love2wait. Ogólnie ubrania ciążowe, te wszystkie tuniki i te wstążki pod biustem nie podobają mi się, ale ładne jeansy to podstawa mojej ciążowej stylizacji :)
 
reklama
Cześć, Dziewczyny! :) Chwilę już Was czytam, dziś postanowiłam dołączyć - miło mi :) To moja pierwsza ciąża, więc jestem trochę przerażona - liczę na to, że znajdę tu dużo wsparcia i dobrej energii ;) Jestem w 10 tygodniu, termin mam na koniec sierpnia.
 
Czy któraś z Was zdecydowała się prywatnie na testy genetyczne z krwi??

Macie jakieś opinie na ich temat? Warto? Może ktoś z znajomych robił?

Jutro mam badania w poradni genetycznej i od dwóch dni spać nie mogę. Budzę się rano i myslę... już chciałabym być po, aby wszystko było dobrze...
Ja robiła nifty pro z uwagi na wiek (40l). Wyszło prawidłowe. Polecam takie badania dla osob,które wpadają w panikę z powodu stresu o dziecko :)
 
Czy któraś z Was zdecydowała się prywatnie na testy genetyczne z krwi??

Macie jakieś opinie na ich temat? Warto? Może ktoś z znajomych robił?

Jutro mam badania w poradni genetycznej i od dwóch dni spać nie mogę. Budzę się rano i myslę... już chciałabym być po, aby wszystko było dobrze...
W tej ciąży robiłam Sanco (czekalam na wynik 2dni), w zeszłym roku Nifty pro (czekalam 8/9 dni)
 
reklama
Do góry