reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Mam podobne wrażenie 🙈 Ja mam 3 pary spodni ciążowych z poprzedniej ciąży, ale raczej częściej chodzę w sukienkach, których na wiosnę i lato mam sporo, więc myślę, że objadę jakoś na ciuchach, które mam w szafie, bez konieczności kupowania ubrać typowo ciążowych 😊
Mi też się nie podobają te ubrania ciążowe, ja już się martwię w czym będę chodzić 😂 choć jak to będzie okres wiosenno letni to najlepiej oversizowe sukienki raczej powinniśmy się zmieścić 😃
 
Mi też się nie podobają te ubrania ciążowe, ja już się martwię w czym będę chodzić 😂 choć jak to będzie okres wiosenno letni to najlepiej oversizowe sukienki raczej powinniśmy się zmieścić 😃
Ja właśnie od zawsze miałam problem z ubraniami oversize, nie jestem wysoka, więc tak samo sukienka za kolano to dla mnie dramat, a ciążowej mini sobie nie wyobrażam chyba 🤣. Jak na razie to powoli muszę kupić jakieś większe koszulki, bo wszystkie jakie mam są obcisłe, więc już powoli zaczynają być ciasne 🤣
 
Ja dzisiaj wypiłam pierwsza kawę od trzech miesięcy. Bez niej nie pociągnę w pracy, a narobiłam sobie zaległości przez „nie chce mi się dzisiaj”. Mam nadzieje, ze nie narobie krzywdy maluszkowi. Przeczytałam 5 artykułów i przeczytałam, ze w sumie niby można, ale lepiej nie 😣 powiedzcie mnie proszę, ze tez Wam się zdarza.
Jeśli chodzi o kawę to raczej można ale oczywiście z umiarem, ja piję ale nie codziennie ... I taka małą filiżankę rozpuszczalna z mlekiem słaba
 
Podobnie mam. Nie kupuję spodni ciążowych :p póki co to nawet mam luźniejsze swoje spodnie niż przed ciążą, a na wiosnę ilato to myślę bardziej o zakupie kilku sukienek i tyle :)
Ja też tak myślę wiosna lato sporo sukienek bo w tym będzie najwygodniej :) póki co to dresy bo jeansy już się niestety nie dopinam 😃
 
reklama
Jak już wywiązał się ciekawy temat kupowania spodni ciążowych i ogólnie ubrań, to jeśli miałaby któraś z Was do polecania jakiś fajny sklep właśnie z takimi ubraniami, to chętnie się dowiem. Ja na ten moment liczę, że pochodzę sobie w moich sukienkach, bo mam ich bardzo dużo, wszystkie są luźne i zmieszczą pojawiający się brzuszek. Gorzej z koszulą białą do pracy 😅 Pracuje w takim miejscu, że muszę mieć codziennie białą koszule na sobie i coś czuje, że z tym mogę napotkać mały problem
Dokładnie jeśli macie fajne sklepy to podsylajcie :)
 
Do góry