reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Ja właśnie od zawsze miałam problem z ubraniami oversize, nie jestem wysoka, więc tak samo sukienka za kolano to dla mnie dramat, a ciążowej mini sobie nie wyobrażam chyba 🤣. Jak na razie to powoli muszę kupić jakieś większe koszulki, bo wszystkie jakie mam są obcisłe, więc już powoli zaczynają być ciasne 🤣
Ja to wszystkie rzeczy w szafie mam dopasowane i obcisłe bo w takich lubiłam chodzić :) to nie mam nic luźnego także czekają mnie większe zakupy 😃
 
reklama
Hej kobietki, proszę powiedzcie mi czy mogę prowadzić ciążę u 2 lekarzy prywatnych? Jestem w 13 TC mam swojego lekarza prowadzącego ciążę , który jest moim lekarzem od lat lecz kusi mnie aby udać się różniez do innego po to by mieć trochę porównanie a poza tym szukam lekarza który pracuje w szpitalu gdzie będę rodzic i mam takiego na oku :) czy to dopuszczalne? Czy w 13tc to za późno aby lekarz zgodził się prowadzić ciążę? Jakie są wasze doświadczenia?
Ja druga ciąże prowadziłam u mojego lekarza prywatnie i u innego w szpitalu położniczym na NFZ. Z racji stanu zdrowia robiłam ogromne ilości badan i doszłam do wniosku,ze szkoda płacić za badania,które mi się należą. Na dwóch prywatnych osobiście nie zdecydowałaby się,bo byłoby to dla mnie stresujące-wiadomo,co lekarz,to opinia i nie wiedziałabym komu ufać. Stresowaloby mnie to niepotrzebnie w ciąży. Finalnie i tak ciężko trafić z porodem na dyżur lekarza prowadzącego :) Mi się ani razu nie udało,mimo ze miałam umówione terminy cesarek (urodziłam wcześniej). Drugiego syna urodziłam 7:52,a mój lekarz zaczynał dyżur o 8:00 😂
 
Dokładnie jeśli macie fajne sklepy to podsylajcie :)
Ja noszę spodnie ciążowe od początku ciąży [emoji85] przez zastrzyki boli mnie brzuch i od razu mnie wzdęło. Mam z h&m, ale kupowałam w pierwszej ciąży, więc nawet nie wiem ile kosztowały. Mam rozmiary 40. Jeansy są takie na styk na teraz, a czarne trochę za duże, ale będą jak urośnie brzuch. Do tego mam leginsy i tuniki, albo rajstopy i sukienki. Ale to nie są rzeczy ciążowe tylko normalne luźniejsze.
Ja patrzę też na Zalando na ubrania ciążowe. Wpisuje ubrania ciążowe i ustawiam cenę od najniższej [emoji28] i szukam tylko tego co mi odpowiada ale nie jest drogie.
Jeszcze nic nie kupiłam, bo uważam że to za wcześnie, ale nie chce się chwalić ciąża, zwłaszcza kolegom w pracy więc chciałabym luźniejsze ubrania nosić, dlatego już się rozglądam.
 
reklama
Czy któraś z Was zdecydowała się prywatnie na testy genetyczne z krwi??

Macie jakieś opinie na ich temat? Warto? Może ktoś z znajomych robił?

Jutro mam badania w poradni genetycznej i od dwóch dni spać nie mogę. Budzę się rano i myslę... już chciałabym być po, aby wszystko było dobrze...
 
Do góry