reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Jeszcze leżę 😊. Wg USG mam 13 tydz z hakiem a i tak nadal odczuwam duże mdłości, głównie na czczo oraz jak próbuję trochę ćwiczyć... I powoli przestaje mieć nadzieję, że to w końcu przejdzie hahahha.

O nie ! To ja mimo wszystko będę żyła nadzieją bo inaczej przeniosę się na stałe do łazienki 😅
Ja też właśnie leżę jeszcze po porannej serii, obok mnie mój 6 latek który ma teraz haj lajf bo na śniadanie jak nie ma taty dostaje od matki zawsze płatki (to jedyne co mam siłę zrobić) 😆
Daj koniecznie znać jak Ci się polepszy, będę miała na co czekać 😉💚
 
reklama
Jak już wywiązał się ciekawy temat kupowania spodni ciążowych i ogólnie ubrań, to jeśli miałaby któraś z Was do polecania jakiś fajny sklep właśnie z takimi ubraniami, to chętnie się dowiem. Ja na ten moment liczę, że pochodzę sobie w moich sukienkach, bo mam ich bardzo dużo, wszystkie są luźne i zmieszczą pojawiający się brzuszek. Gorzej z koszulą białą do pracy 😅 Pracuje w takim miejscu, że muszę mieć codziennie białą koszule na sobie i coś czuje, że z tym mogę napotkać mały problem
 
Jak już wywiązał się ciekawy temat kupowania spodni ciążowych i ogólnie ubrań, to jeśli miałaby któraś z Was do polecania jakiś fajny sklep właśnie z takimi ubraniami, to chętnie się dowiem. Ja na ten moment liczę, że pochodzę sobie w moich sukienkach, bo mam ich bardzo dużo, wszystkie są luźne i zmieszczą pojawiający się brzuszek. Gorzej z koszulą białą do pracy 😅 Pracuje w takim miejscu, że muszę mieć codziennie białą koszule na sobie i coś czuje, że z tym mogę napotkać mały problem
Ja w poprzedniej ciąży kupowałam tylko w h&m ubrania ale tam raczej nic eleganckiego nie znajdziesz. Chociaż od jakiegoś czasu pojawiają mi się reklamy sklepów z odzieżą ciążowa w necie tyle, że ceny są czasem kosmosu 😶 niestety nie oodam konkretnej nazwy.
 
Jak już wywiązał się ciekawy temat kupowania spodni ciążowych i ogólnie ubrań, to jeśli miałaby któraś z Was do polecania jakiś fajny sklep właśnie z takimi ubraniami, to chętnie się dowiem.
Tylko spodnie kupię w dziale ciążowym. Resztę w normanych sieciówkach. Tylko fasony bardziej rozkloszowane ;) Jak na fb pojawiły mi się reklamy sklepów z ubraniami typowo ciążowymi to byłam przerażona- jakie one brzydkie 🙈😁

Ja noszę na codzień w pracy fartuch, więc za chwilę pewnie się nie zapnę ;)
 
Jak na fb pojawiły mi się reklamy sklepów z ubraniami typowo ciążowymi to byłam przerażona- jakie one brzydkie 🙈😁

Mam podobne wrażenie 🙈 Ja mam 3 pary spodni ciążowych z poprzedniej ciąży, ale raczej częściej chodzę w sukienkach, których na wiosnę i lato mam sporo, więc myślę, że objadę jakoś na ciuchach, które mam w szafie, bez konieczności kupowania ubrać typowo ciążowych 😊
 
Hej kobietki, proszę powiedzcie mi czy mogę prowadzić ciążę u 2 lekarzy prywatnych? Jestem w 13 TC mam swojego lekarza prowadzącego ciążę , który jest moim lekarzem od lat lecz kusi mnie aby udać się różniez do innego po to by mieć trochę porównanie a poza tym szukam lekarza który pracuje w szpitalu gdzie będę rodzic i mam takiego na oku :) czy to dopuszczalne? Czy w 13tc to za późno aby lekarz zgodził się prowadzić ciążę? Jakie są wasze doświadczenia?
 
reklama
Mam podobne wrażenie 🙈 Ja mam 3 pary spodni ciążowych z poprzedniej ciąży, ale raczej częściej chodzę w sukienkach, których na wiosnę i lato mam sporo, więc myślę, że objadę jakoś na ciuchach, które mam w szafie, bez konieczności kupowania ubrać typowo ciążowych 😊
Ja też tak myślę, mam dużo sukienek oversize takich rozkloszowanych także spokojnie brzuch mi się zmieści
 
Do góry