reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Hej,
Dziś spotkała mnie dziwna sytuacja ...ginekolog wysłał mnie na szczepienie...8 tydzień i 6 dzień...jadę, stoję w kolejce wkurzona, że nieogarnięte na maxa tam wszystko...po czym stoję i czekam a Pani wystawiła dyskwalifikacje do szczepienia i kazała przyjść w 15 tygodniu...A u Was jak?
Ja dostałam zalecenie, żeby się szczepić po skończonym 16 tygodniu:)
 
reklama
Po dzisiejszym totalnym załamaniu, scenie płaczu na kuchennej podłodze i apogeum emocji postanowiłam nie czekać do 31 stycznia na wizytę (ostatnia 4 stycznia 7+3) i w poniedziałek pójdę do lekarza. Doszłam do wniosku, że zupełny brak objawów w końcówce 10 tygodnia nie jest normalny. Nie mam sił już się męczyć, muszę wiedzieć na czym stoję
 
Po dzisiejszym totalnym załamaniu, scenie płaczu na kuchennej podłodze i apogeum emocji postanowiłam nie czekać do 31 stycznia na wizytę (ostatnia 4 stycznia 7+3) i w poniedziałek pójdę do lekarza. Doszłam do wniosku, że zupełny brak objawów w końcówce 10 tygodnia nie jest normalny. Nie mam sił już się męczyć, muszę wiedzieć na czym stoję
Powiedz mi, bo być może już nie pamietam jak pisałaś.. czy te objawy kompletnie Ci zanikły i od jakiegoś dłuższego czasu ich już nie masz?
 
A nie masz opcji zadzwonić i zapytać co w sytuacji gdy tsh zaliczyło taki skok?? Na gadaj ze ciąża, że źle się czujesz, może uda się coś przyspieszyć. Powiem szczerze ja przy niecałym 3 ciągle spałam, nie umiem sobie wyobrazić jak funkcjonujesz
Nie mam bo to Luxmed. Jak mi przekładali to mówiłam jaka sytuacja ale była nieugięta. Zadałam pytanie na podstawie wizyty z sierpnia , bo w portalu pacjenta po wizycie można zadać pytanie jeszcze do lekarza. Mam nadzieję że odpisze szybko bo nigdy z takiej opcji nie korzystałam.
 
Powiedz mi, bo być może już nie pamietam jak pisałaś.. czy te objawy kompletnie Ci zanikły i od jakiegoś dłuższego czasu ich już nie masz?
Nie mam objawów praktycznie od początku ciąży. Drobne bóle brzucha w 6 tygodniu, czasem krwawienie z nosa. Zero bólu piersi, mdłości, wrażliwości na zapachy, senności. Po prostu nic mi nie jest
 
Nie mam bo to Luxmed. Jak mi przekładali to mówiłam jaka sytuacja ale była nieugięta. Zadałam pytanie na podstawie wizyty z sierpnia , bo w portalu pacjenta po wizycie można zadać pytanie jeszcze do lekarza. Mam nadzieję że odpisze szybko bo nigdy z takiej opcji nie korzystałam.
Powiem szczerze że jestem w szoku.
Ja z luxmedow czy innych edow nie korzystam I nie za bardzo wiem o co w tym chodzi. Jednak podejscie masaktuczne, pewnie bym chciała mieć na piśmie odmowę przyjęcia pacjenta.
Z tym że ja potrafię być mega upierdliwa i utrudniająca życie innym jak mi się zajdzie za skórę
 
Nie mam objawów praktycznie od początku ciąży. Drobne bóle brzucha w 6 tygodniu, czasem krwawienie z nosa. Zero bólu piersi, mdłości, wrażliwości na zapachy, senności. Po prostu nic mi nie jest
Jeśli Cię to w jakiś sposób podniesie trochę na duchu, to moja znajoma gdyby nie pozytywny test ciążowy i to, że poszła do lekarza, to by nawet nie wiedziała, że jest w ciąży. Kompletny brak jakichkolwiek objawów. Aktualnie jest w prawie 20 tygodniu i nic. Zero. Śmiejemy się, ze przechodzi ciąże bezobjawową. Ale rozumiem całkowicie Twoje zaniepokojenie. Nie czekaj faktycznie z wizytą, jeśli to ma Cię kosztować taki stres i negatywne emocje, to sprawdź u lekarza co tam słychać. Trzymam kciuki, na pewno wszystko gra ❤️
 
Jeśli Cię to w jakiś sposób podniesie trochę na duchu, to moja znajoma gdyby nie pozytywny test ciążowy i to, że poszła do lekarza, to by nawet nie wiedziała, że jest w ciąży. Kompletny brak jakichkolwiek objawów. Aktualnie jest w prawie 20 tygodniu i nic. Zero. Śmiejemy się, ze przechodzi ciąże bezobjawową. Ale rozumiem całkowicie Twoje zaniepokojenie. Nie czekaj faktycznie z wizytą, jeśli to ma Cię kosztować taki stres i negatywne emocje, to sprawdź u lekarza co tam słychać. Trzymam kciuki, na pewno wszystko gra ❤️
Dziękuję za te słowa. Już raz to przechodziłam i to uczucie bycia "nie w ciąży" okazało się tym najgorszym (chociaż w pierwszej ciąży też nie miałam objawów od samego początku). Jestem gotowa na wszystko, ale muszę już wiedzieć. Chodzenie miesiąc z ewentualną zatrzymaną ciążą i stanem zapalnym na pewno nie jest dla mnie dobre. Zobaczymy czy cuda się zdarzają, czy raczej rządzi kobieca intuicja.
 
reklama
Do góry