reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Hej,
Dziś spotkała mnie dziwna sytuacja ...ginekolog wysłał mnie na szczepienie...8 tydzień i 6 dzień...jadę, stoję w kolejce wkurzona, że nieogarnięte na maxa tam wszystko...po czym stoję i czekam a Pani wystawiła dyskwalifikacje do szczepienia i kazała przyjść w 15 tygodniu...A u Was jak?
Mi dr mówił że szczepienie lub doszczepienie w środku drugiego trymestru najlepiej
 
reklama
Po dzisiejszym totalnym załamaniu, scenie płaczu na kuchennej podłodze i apogeum emocji postanowiłam nie czekać do 31 stycznia na wizytę (ostatnia 4 stycznia 7+3) i w poniedziałek pójdę do lekarza. Doszłam do wniosku, że zupełny brak objawów w końcówce 10 tygodnia nie jest normalny. Nie mam sił już się męczyć, muszę wiedzieć na czym stoję
Madriga idź w poniedziałek na usg- uspokoisz się widokiem maluszka, będzie dobrze.Każda kobieta jest inna, inaczej odczuwa. Również każda ciąża może sie różnić.Trzymam kciuki! U mnie przeziębienie chyba odchodzi, od razu psychicznie lepiej .Ja mam usg w środe- będzie wtedy 10 + 2
 
No tak, ale trzeba pamiętać, że nifty bada tylko/aż wady o genetyczne. Są jeszcze wady serca, dziecko może urodzić się bez ręki/nogi/palców... tak tak widywałam dzieci bez kończyn, których matki cała ciąże chodząc regularnie na usg nie otrzymały takiej informacji... serio.

Tak, tak przypadek koleżanki odnosił się do USG tam w testach by nic nie wyszło. Dlatego ja uważam, że dobre USG u dobrego lekarza to podstawa. I dobrego lekarza to mam na myśli też takiego który nie jest walniętym katolikiem i zatai cos przed pacjentką bo o tym też słyszałam 😱
 
Co do objawów mam dziś 10t4d i brzuch mnie już nie pobolewa od ostatniej wizyty w 8 tygodniu i tez się stresuje ale wodze ze brzuch mi rosnie w obcisłej bluzce naprawdę widze różnice tych trzech tyg wiec żyje nadzieją że dalej jest dobrze. Mdłości mam dalej , tyle ze więcej mogę produktów już zjeść ale wagę mam taką samą jak przed ciążą wiec to nie moje jedzenie odstaje😊 piersi czuje jak dotknę ale nie jest to już takie intensywne jak do 7-8 tyg ale za to żyły już strasznie widać na nich. Wiec dziewczyny mam nadzieje ze nam wszystkim trochę już przechodzą objawy a dzieci rosną. Mam wizytę za 2 tyg i specjalnie wracam do polski na nią (prenatalne ) i mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze ❤️
 
reklama
Do góry