reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Czytam o Waszych przeczuciach... A ja tak czuję, że będzie dziewczynka. Nie wiem czemu, ale od początku tak czuję. Oczywiście, żeby było zdrowe to najważniejsze, z resztą to mi spędza sen z powiek...za tydzień mam prenatalne, dobrze, że na 9:00, to mniej stresu w jednym dniu 😁 Zrobiłam te białko Pappa i wolne BetaHcg, są wyniki, ale nie ma żadnych danych, żeby to odnieść do czegoś. Może to i dobrze, bo bym bardziej osiwiała.
Naszły mnie dzisiaj rozkminy, że do końca swoich dni będę się stresować 😂 Najpierw...czemu nie mogę zajść w ciążę...tyle czasu. Potem jak już zaszła, czy wszystko w porządku, czy będzie zdrowe...coś czuję, że do samego porodu tak będę myśleć. A potem...całe życie stres o dziecko jak już pojawi się na tym świecie. Matka wariatka? Może 😂
Haha ma identycznie, cały czas w stresie.. Coś zakłuje ja już się boję, coś zaboli to już stres.. Ehh wyczuwam u siebie również matkę wariatkę 😂
Ja od samego początku mam przeczucie ze będzie chłopak. Na prenatalnych powiedziano mi że dziewczynka, ale moje przeczucie co do chłopczyka dalej jest.. Ciekawe
 
reklama
Ja myślę, że nie matka wariatka, tylko normalna kochająca mama ❤️ to raczej normalne, ze się zawsze będziemy martwić o te nasze dzieci i teraz i za 30 lat, ale też bedziemy musiały pomimo naszych obaw i lęków pozowlić im na własne życie i własne decyzje i błędy jak już dorosną😅
Oj tak, prawda ,♥️. W sumie jak tak sobie myślę, moi rodzice nadal się martwią, może nie aż tak jak miałam 18 lat i szalone pomysły, ale dzieci zawsze pozostaną dziećmi dla rodziców. Piękny czas przed nami. Ja tak wyczekiwalam tego czasu... ♥️
 
Dziewczyny poziom TSH 5,6 . Biorę już dawkę 125 euthyroxu. Wizytę u Endo mam dopiero 3 lutego bo odwołali mi z 26 stycznia. Mam jeszcze dawkę 88 i myślę żeby zwiększyć dawkę o połówkę tej 88. Boże same niedobre wyniki dzisiaj . Na szczęście toxoplazmozy nie mam. Tylko dziwne bo miałam zlecone też na cytomegalie ale w pobranych badaniach nie widzę żeby to badali. Na badania na różyczkę jeszcze muszę poczekać.
A nie masz opcji zadzwonić i zapytać co w sytuacji gdy tsh zaliczyło taki skok?? Na gadaj ze ciąża, że źle się czujesz, może uda się coś przyspieszyć. Powiem szczerze ja przy niecałym 3 ciągle spałam, nie umiem sobie wyobrazić jak funkcjonujesz
 
Haha ma identycznie, cały czas w stresie.. Coś zakłuje ja już się boję, coś zaboli to już stres.. Ehh wyczuwam u siebie również matkę wariatkę 😂
Ja od samego początku mam przeczucie ze będzie chłopak. Na prenatalnych powiedziano mi że dziewczynka, ale moje przeczucie co do chłopczyka dalej jest.. Ciekawe
Czasem się zastanawiam czy jakbym zaszła mając 20 lat to też bym się przejmowała tak jak teraz mając 30 lat. Pewnie nie, wtedy byłam wyluzowana, nie myślalabym tyle 😂 A teraz człowiek jest bardziej swiadomy, dojrzalszy, te spojrzenie na życie i co może się wydarzyć/spotkać w życiu jest bardziej odczuwalne.
A właśnie mówią, że częstsze pomyłki są dziewczynka - chłopczyk 🤔
 
Haha ma identycznie, cały czas w stresie.. Coś zakłuje ja już się boję, coś zaboli to już stres.. Ehh wyczuwam u siebie również matkę wariatkę 😂
Ja od samego początku mam przeczucie ze będzie chłopak. Na prenatalnych powiedziano mi że dziewczynka, ale moje przeczucie co do chłopczyka dalej jest.. Ciekawe
A ja marzę o drugiej córce.
Oczywiście mąż wybrał by syna, jednak nie wiem czy umiałabym chłopca dobrze wychować.
Wiecie, brak odpowiednich wzorców

U nas u mnie zawsze wszędzie dziewczynki, mega mocny gen.
U męża znowu na 6 dzieci 1 dziewczynka i tak patrzyliśmy do 2 pokoleń w górę. Mega mocny gen
Ciekawe jak wyjdzie u nas 😂
 
A ja marzę o drugiej córce.
Oczywiście mąż wybrał by syna, jednak nie wiem czy umiałabym chłopca dobrze wychować.
Wiecie, brak odpowiednich wzorców

U nas u mnie zawsze wszędzie dziewczynki, mega mocny gen.
U męża znowu na 6 dzieci 1 dziewczynka i tak patrzyliśmy do 2 pokoleń w górę. Mega mocny gen
Ciekawe jak wyjdzie u nas 😂
Właśnie, teraz dałaś mi do myślenia... u mojego męża to większość chłopców 😁 u mnie zaś dziewczyny rządzą. No ciekawe, cóż się wykluje 😁
 
Dziewczyny poziom TSH 5,6 . Biorę już dawkę 125 euthyroxu. Wizytę u Endo mam dopiero 3 lutego bo odwołali mi z 26 stycznia. Mam jeszcze dawkę 88 i myślę żeby zwiększyć dawkę o połówkę tej 88. Boże same niedobre wyniki dzisiaj . Na szczęście toxoplazmozy nie mam. Tylko dziwne bo miałam zlecone też na cytomegalie ale w pobranych badaniach nie widzę żeby to badali. Na badania na różyczkę jeszcze muszę poczekać.
„Kobiety w ciąży zostały dopisane do grona osób uprzywilejowanych. Co oznacza, że jeśli mają skierowanie do specjalisty np.: kardiologa, endokrynologa czy stomatologa, powinny być przyjęte tego samego dnia lub najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych.”
 
reklama
Do góry